Jak wyprowadzić śluz

Jeśli powikłania zapalenia płuc w płucach powstaje ciecz, która może być jasne lub czerwony. Choroba ta nazywa się zapalenie opłucnej. Zapalenie opłucnej jest suchy i выпотной (wysięk), najczęściej jednostronny, ale może być i dwustronne, zaczyna się od bólu w klatce piersiowej, pogarsza się przy wdechu i kaszlu. Po zgromadzeniu dużej ilości płynów zaczyna się niewydolność oddechowa, bladość i zasinienie. skóry.

Jak wyprowadzić śluz

Trzeba

  • – aloe arborescens;
  • – żurawina;
  • – cukier kryształ;
  • – miód;
  • – cahors;
  • – пихтовое olej;
  • – kwiaty czarnego bzu

Instrukcja

1
Do leczenia zapalenia opłucnej zaleca się przygotować następujący skład. Weź 0,5 litra soku z aloesu w wieku co najmniej 3 lat, 0,5 litra soku z żurawiny, 0,5 kg cukru, 0,5 kg miodu, 0,5 litra miasta cahors. Wymieszać składniki w powyższej kolejności. Otrzymane 2 litry mieszanki umieścić w umiarkowanie ciepłe, ciemne miejsce na 2 tygodnie. Codziennie mieszać. Przez 2 tygodnie odlać 200 gramów do użytku, pozostałą mieszaninę umieścić w lodówce. Biorąc pierwszy tydzień, 1 łyżeczkę 3 razy dziennie 20 minut przed posiłkiem. W przyszłym tygodniu podjąć już po łyżce stołowej. Oczywiście leczenie – do końca składu. Ten skład jest zalecany do leczenia zapalenia opłucnej u dzieci.
2
Oprócz przyjmowania preparatów ziołowych do wnętrza bardzo przydatne wcierać klatkę piersiową jodłowy olejem, z jednoczesnym braniem oleju do środka. Nie zaleca się przyjmowania dzieci. Weź czyste пихтовое olej (аптечное, ale nie kosmetyczne), wymieszać z 3 kroplami oleju i 1 łyżeczkę wody i wypić przez koktajlowy rurkę. Nie zaleca się wyciek oleju na szkliwo, ona się psuje i robi się ciemno. Pierś smarować na noc nie więcej niż 5 kropli, ciepło закутать.
3
Absolutorium śluzu sprzyja przyjmowanie nalewki na kwiatach czarnego bzu. Wziąć 4 dużych parasol z kwiatów czarnego bzu, wlać 1 butelkę dobrej wódki i pozostawić na dwa tygodnie w temperaturze pokojowej. Przyjmować po 1 łyżce, na godzinę przed posiłkiem, trzy razy dziennie, aby nie przegapić żaden odbiór. Do leczenia zapalenia opłucnej należy wypić 1-1,5 butelki nalewki, w tb – 3 litry z przerwą na 2 tygodnie po podaniu 1,5 litra.
Należy zwrócić uwagę
Szczególnie ciężki przebieg zapalenia opłucnej bywa przy jego skrajnym manifestacji – ropne zapalenie opłucnej. Charakteryzuje się nagłym wzrostem temperatury, intensywne opady potem, dużej różnicy porannej i wieczornej temperatury, nagłe osłabienie, kaszel i silną duszność.

Porada
Zasilanie płucną chorym zaleca się wysoko белковое. Należy spożywać chude mięso, ryby, wątroba, produkty uboczne. Przydatne mleko. W nim zawiera dużą ilość minerałów, wapnia, które są łatwo przyswajalne przez organizm.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *