Jak wyprowadzić płaskie brodawki

Płaskie brodawki są małe, gładkie edukacji na skórze. Mają zaokrąglony kształt i średnica nie przekracza 3-5 mm. Pojawienie się takich brodawek zwykle wiąże się ze spadkiem odporności. U dzieci najczęściej występują na twarzy, kobiety – na nogach, a u mężczyzn – na brodzie i rękach. Fizyczne uszkodzenie płaskich brodawek może powodować rozprzestrzenianie się wirusa i prowadzić do zwiększenia ich ilości.

Jak wyprowadzić płaskie brodawki

Instrukcja

1
Kwaśne jabłka pomogą ci pozbyć się płaskich brodawek. Smarować edukacji sokiem świeżych, zielonych jabłek. Przez 10 dni tego leczenia brodawki znikną.
2
Dwa-trzy razy dziennie należy do problematycznych miejsc lód i trzymać przez jakiś czas. Przez 5-6 dni płaskie brodawki znikną.
3
Smarować brodawki trzy razy dziennie sokiem z cebuli. Można również spróbować to narzędzie. Oczyścić dużą cebulę, wyciąć jej serce. W powstałej otwór wsypać dużą sól, aby całkowicie wypełnił środek. Powstałą sokiem натирайте wykształcenia co najmniej 5-6 razy dziennie.
4
Wymieszać w równych ilościach sól, papka ze świeżej cebuli i niebieski gliny. Слепите z tej mieszanki małe kulki. Nimi trzeba zamknąć brodawki, zabezpieczając na skórę plaster. Zmieniaj opatrunek dwa razy w ciągu dnia.
5
Posiekać 3 ząbki czosnku, wlać ? szklanki naturalnego soku jabłkowego lub octu winnego. Nalegać w ciemnym miejscu w ciągu dwóch tygodni. Posmarować zwilżyć kawałek wacikiem i dołączyć go do бородавкам, mocując za pomocą patcha. Pozostaw okład na noc.
6
Dokładnie umyj świeże ziemniaka. Razem ze skórką zetrzeć na drobnej tarce. Umieść ziemniaków papkę na компрессную papieru i dołączyć do проблемному powierzchni skóry. Zabezpieczyć bandażem. Opatrunek trzeba zmieniać 2-3 razy dziennie.
7
Skórka dojrzałych banana pokroić na kwadraty i przyłóż wewnętrzną stroną na uszkodzoną skórę. Na wierzchu połóż протертый czosnek i zabezpieczyć plastrem. Zmieniaj opatrunek 2-3 razy na dobę.
8
Należy naciskać zbyt mocno na płaskim бородавкам świeże płatki kwiatów dzikiej róży, wbity do stanu pulpy.
9
Nakładać na obszary klęski maści złuszczające zawierające rezorcyny, бензойную, mleczne lub kwas salicylowy. Środki te rozpuszczają warstwę naskórka z бородавкой.
10
Wyprowadzić płaskie brodawki, można także za pomocą nowoczesnych środków przeciwwirusowych maści: оксолиновой, госсиполовой, теброфеновой, бонафтоновой. Smarować nimi uszkodzoną skórę co 2 dni w ciągu miesiąca. Brodawki będą stopniowo kurczyć, a potem i w ogóle znikną.
11
Jeśli ludowe sposoby leczenia okazały się nieskuteczne, a zauważysz rozmnażanie płaskich brodawek, należy skonsultować się z dermatologiem. Lekarz zaproponuje ci takie metody leczenia, jak krioterapia, terapia laserowa lub interwencja chirurgiczna.
logo
Kategoria:
Leczenie chorób

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.