Jak wyprowadzić nikotyna

Objawy zatrucia nikotyną są podobne z ogólnymi toksyczne objawy – nudności, ból głowy, przyspieszony oddech, zaburzenia żołądka. W organizmie palącego człowieka stale utrzymywana jest pewien poziom nikotyny. Aby wyświetlić nikotynę z organizmu, wystarczy rzucić palenie.

Jak wyprowadzić nikotyna

Trzeba

  • – węgiel aktywowany
  • – wywar z owsa
  • – zielona herbata, woda mineralna i napoje mleczne
  • – фитопластырь

Instrukcja

1
Do usuwania zatrucia zatrucia nikotyną konieczne jest podjęcie pilnych działań. Wypij kilka tabletek węgla aktywowanego. Węgiel działa jako adsorbentu, pochłaniając nikotyna w żołądku i nie dopuszczając go do przedostania się do krwi. Zamiast węgla można wykorzystać inne dostępne preparaty zrobić.
2
Wywołaj wymioty. Użyj dowolnej z dostępnych ci środków, aby spowodować wymioty.
3
Wypij wywar z owsa. Przydatne właściwości surowego owsa można użyć, aby wyświetlić nikotynę z organizmu. Szklanka owsa zalać dwoma litrami wrzącej wody i gotować pół godziny. Процеженный wywar należy przyjmować kilka razy w ciągu dnia.
4
Pić kawy. Kofeina jest w stanie wyświetlać nikotynę z organizmu w ciągu pół godziny. Ta metoda nadaje się do krótkotrwałego oczyszczania organizmu.
5
Zwiększ spożycie błonnika w organizmie. Jedz więcej owoców (zwłaszcza jabłek), brokuły, chleb, grochu, fasoli. Pomocne banany i sok z granatów.
6
Pij mleko. Mleko ma zdolność do neutralizacji substancji toksycznych, dlatego należy zwiększyć jego ilość w diecie.
7
Gimnastykuj. Aktywne ćwiczenia zwiększają metabolizm i przyspiesza wszystkie procesy w organizmie, w tym oczyszczanie od nikotyny i jego składników.
8
Pij więcej wody. Czysta woda, zielona herbata, woda mineralna i napoje mleczne pomagają usunąć z organizmu resztki nikotyny i produkty jego rozpadu.
9
Odwiedzaj parowej lub sauny. Pod wpływem pary z organizmu wraz z potem wydalane produkty rozkładu i substancji toksycznych.
10
Używaj фитопластырями. Stanowią one wymianę никотиновым пластырям, które korzystają ci, którzy chcą rzucić palenie. Zamiast nikotyny zawierają ekstrakty roślinne (goździki, cynamon, żeń-szeń itp.), które pomagają oczyścić organizm z nikotyny i wzmacniają odporność.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.