Jak wyprać skoszoną zielonkę z skóry

Zielonka jest niezastąpiona, jeśli przypadkowo ranny. Skóra szybciej się zagoi, i od uszkodzenia nie będzie śladu. Ale jeśli masz ważne spotkanie, to od zielonych plam należy się pozbyć.

Jak wyprać skoszoną zielonkę z skóry

Trzeba

  • Tłusty krem, olej, mydło, alkohol, soda oczyszczona, kosmetyczny, peeling, cytryna, pasta do zębów.

Instrukcja

1
Nanieść na zabrudzoną powierzchnię skóry tłusty krem lub balsam. Pozostawić na kilka minut i delikatnie przetrzeć szlak od plamy przecieranie dyskiem. Jeśli za pierwszym razem nie udało się оттереть skoszoną zielonkę, powtórz procedurę. Bądź bardzo ostrożny, aby na skórze nie pojawiło się podrażnienie i zaczerwienienie. Jeśli pod ręką nie było kremu, skorzystaj z oliwek lub oleju roślinnego.
2
Przygotować roztwór mydła. Do pojemnika wlać gorącą wodę. Następnie dodać trochę mydła w płynie. Praca w ślady od zielonki przecieranie dyskiem, zamoczonym w roztworze wody z mydłem. Gdy skóra jest oczyszczona, umyj twarz ciepłą wodą i nałóż krem.
3
Skorzystaj z alkoholem do oczyszczania skóry z zielonki. W szklance wody, wymieszać 4-5 łyżek alkoholu. Następnie zwilż bawełnianą lub gazy pad w cieczy i traktować ją działka. Spłukać skórę czystą, bieżącą wodą, wytrzeć do sucha i nałożyć krem odżywczy.
4
Wymieszać kilka łyżeczek sody oczyszczonej z wodą tak, aby uzyskać papkę. Nałóż pastę na miejscu od zielonki i masować okrężnymi ruchami. Po pewnym czasie spłukać skórę czystą wodą. Powtórz tę procedurę kilka razy. Soda oczyszczona – naturalny minerał, dlatego nie przyniesie skórze krzywdy.
5
Użyj kosmetyczny peeling do usuwania plam z zielonki. Niewielką ilość produktu nanieść na zabrudzone miejsce i delikatnie pocierać. Następnie umyj pod bieżącą wodą. W razie potrzeby powtórz kroki najpierw.
6
Nałóż na plamę niewielką ilość pasty do zębów. Delikatnie pocierać испачканное miejsce w ciągu kilku minut. Przemyć skórę ciepłą, czystą wodą. Jeśli za pierwszym razem nie na miejscu udało się оттереть, powtórz procedurę.
7
Wycisnąć sok z cytryny i nałóż na ślady od zielonki. Pozostawić w tej pozycji na kilka minut. Następnie przetrzyj skórę za dyskiem, zamoczonym w ciepłej wodzie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.