Jak wyprowadzić świerszcze z mieszkania

Dźwięk, który produkują świerszcze, może mocno działać na nerwy, zwłaszcza, jeśli jest on monotonny i nie milknie w ciągu doby. Owady przedostać się do mieszkania w щелям i pęknięcia, często z piwnic i piwnic, tak jak hodowane są tam, gdzie jest ciemno i wilgotno.

Jak wyprowadzić świerszcze z mieszkania

Trzeba

  • – szczeliwo budowlane;
  • – дихлофос;
  • – taśmy samoprzylepne z owadów.

Instrukcja

1
Spróbuj złapać świerszcza – mogą indeksować na powierzchni w nocy. Włącz światła i sprawdzić podłogi i ściany – być może, można zauważyć owad. Można rozstawić pułapki na karaluchy.
2
Zmień warunki zakwaterowania, poprzez ich nieodpowiednie dla świerszczy. Oni lubią nadmiaru wilgoci i ciepła, dlatego często osiedlają się w łazience. Zrób tak, aby nie było suche. Jeśli masz możliwość wyjechać z mieszkania na miesiąc lub dwa (np. w czasie wakacji) – za to w twojej łazience będzie znacznie lądzie, ponieważ korzystanie z niego będzie nikogo.
3
Jeśli nie możesz wyjechać, sprawdzić działanie wentylacji. Zawsze zostawiaj otwartych drzwi do łazienki, staraj się częściej przetrzeć powierzchnię suchą szmatką (podłogi, lustra, ściany, wanny, itp.).
4
Промажьте budowlanych герметическим środkiem wszystkie szczeliny i pęknięcia: uchwyt listwy przypodłogowe, styki posadzek i ścian, aby zapobiec przedostawaniu się świerszcze z piwnicy, jeśli mieszkasz na parterze. Ta metoda walki z сверчками jest uważany za bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.
5
Używanie toksycznych substancji chemicznych pozwoli pozbyć się świerszcze. Należy stosować takie środki tylko w przypadku, jeśli obawiasz się o całą rodzinę świerszcze, tak jak wpływ chemicznych oparów dróg oddechowych człowieka i zwierząt może być negatywny. Możesz korzystać starym sprawdzonym środkiem na owady – praca „Дихлофосом” pomieszczenie. Wstępnie wyprowadzić wszystkich z mieszkania, zapewnij sobie ochronę w postaci maski – rozpyl środek na listwy przypodłogowe, podłogi i ściany. Przez kilka godzin dobrze przewietrzyć mieszkanie i umyć wszystkie obrobione powierzchnie środkiem czyszczącym. Zamiast „Дихлофоса” można spróbować bardziej skuteczne preparaty, które nie są tak toksyczne działanie – spraye, aerozole, taśmy samoprzylepne.
6
Skontaktuj się z usługi specjalistyczne walki z owadami. Szkodników imprezy mogą odbywać się w kilku zabiegów, w czasie których trzeba będzie opuścić mieszkanie, a po powrocie, przeprowadzić gruntowne sprzątanie, czyszczenie tkanin na meble i długotrwałe wietrzenie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.