Jak wyprowadzić czerwonych mrówek

Mrówki żyją w dużych skupiskach, i razem uderzając w dom, niechętnie z niego odchodzą. Dominuje w ich wielkiej rodzinie mrówka królowa, która składa jaja, a mnóstwo mrówek-pracy zapewniają jej i larwy jedzeniem. W poszukiwaniu pokarmu owady mogą być wykonywane długą drogę od gniazda, oznaczając trasę. W mieszkaniach, czołgając się tam i z powrotem z помойного wiadra w cukiernica, mrówki są разносчиками bakterii i niebezpiecznych chorób.

Jak wyprowadzić czerwonych mrówek

Instrukcja

1
Przyjrzyj się, gdzie mrówki chodzą najczęściej. Zlokalizuj gniazdo, centrum ich życia, gdzie jest królowa mrówek. Kobieta wygląda jak wielki robal. Ona nigdy nie opuszcza kryjówki. Wyjmij ją z gniazda, i nikt nie będzie odtwarzać nowych pracowników. A pracownicy nikogo nie będzie karmić, a oni sami zrezygnują.
2
W praktyce znaleźć gniazdo nie jest tak łatwo. Znalazłszy łaz mrówki, nie spiesz się odrywać parkiet lub płytki, mrówka ścieżka może być długi. Skorzystaj z faktu, że pracownicy karmią całą kolonię, отравите samicę trującym jedzeniem. Wymieszać łyżeczkę kwasu borowego z łyżeczką cukru lub miodu. Rozcieńczyć niewielką ilością wody. Takim roztworem kroplami podlać ścieżki mrówek. W miarę wysychania, подкапывайте nowe porcje trucizny. Mrówki po trochu będą zatruwać siebie, macicy i larw. Jeśli masz w domu dzieci lub zwierząt domowych, zadbaj o to, aby nie полакомились tym roztworem.
3
Weź 3 ziemniaki, 3 jajka, 1 łyżeczka cukru, 1 torebka kwasu borowego. Ugotować ziemniaki i jajka, oczyść je jeszcze gorące. Dodać puree z ziemniaków i żółtek, dodać cukier i борную kwas. Roll małe kulki i ułożyć w miejscach gromadzenia się owadów. W recepturze przeprowadzać tę operację na początek księżyca ubywa, a następnie powtórzyć po 10 dniach. Cały czas uważnie należy uważać, aby mrówki nie było nic do picia.
4
Wymieszać 2 łyżki mielonego mięsa i pół łyżeczki kwasu borowego. Umieść mieszankę w miejscach gromadzenia się owadów.
5
Mrówki nie lubią ostrych zapachów. Praca ścieżki, którymi chodzą, czosnek lub sokiem z cytryny. Wsypać drobno posiekanej świeżej pietruszki lub tabaki.
6
Użyj zawodowych beneficjentów przeciwko owadów lub zadzwoń санэпидстанцию.
7
Utrzymuj swoje mieszkanie w czystości. Na stołach i na podłodze nie powinno być okruchów. Weź kosza, jak tylko ono jest wypełniona. Trzymaj banki z krupami, cukrem i innych luźnych produktów szczelnie zamknięte.
logo
Article Categories:
Przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *