Jak wybrać naturalnej skóry

Najczęściej jest pytanie o to, jak wybrać naturalnej skóry, występuje w sklepie przy zakupie odpowiednich rzeczy. Czasami sprzedawcy, starając się zwiększyć dochody, bez skrępowania opowiadają o tym, że ich wyroby są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Aby nie zgubić się w tym wszystkim różnorodności, trzeba znać tylko kilka sekretów.

Jak wybrać naturalnej skóry

Trzeba

  • – woda;
  • – zapalniczka lub zapałki.

Instrukcja

1
Sprawdźcie kawałek skóry w tych miejscach, gdzie jest on widoczny. Na kurtkach i torbach to wewnętrzne szwy, z butami jest nieco bardziej skomplikowana. Tutaj szwy można znaleźć w górnej części buta lub buta, a także w okolicy wkładki. Skóra pochodzenia zwierzęcego na przekroju ma strukturę włóknistą, w przeciwieństwie do дерматина, z którego mogą obijać nici lub części tkaniny podstawy.
2
Przyłóż rękę do skóry, jeśli jest prawdziwa, to na dłoni pozostanie uczucie ciepła. Sztuczna skóra nie przechowuje ani nie przekazuje ciepło. Ten test jest prosty i pozwala określić stopień naturalności materiału, bez żadnych specjalnych zabiegów.
3
Nałóż na rzecz trochę płynu: wyroby z naturalnej skóry natychmiast ją впитают i среагируют na wodę потемнением tego odcinka, na który trafiła. Na sztucznej skórze płyn po prostu płynąć w dół w dół, nie впитываясь i nie zmieniając jej koloru.
4
Sztuczna skóra w przypadku rozciągania się nie spieszy się odzyskać swoją dawną formę, na co warto zwrócić uwagę. Najlepiej takiego właściwość skóry można sprawdzić na buty: zginanie skarpety, пронаблюдайте, jak szybko udałoby się jego forma. Jeśli na buty pozostaje salą, to jest zrobiona ze sztucznej skóry.
Należy zwrócić uwagę
Istnieje opinia, że skóra pachnie zupełnie inaczej, niż sztuczna. Jednak powoływać się na ten wskaźnik nie warto, tak jak współczesny poziom rozwoju chemii pozwala nadać dowolny zapach produktu z różnych materiałów. Najlepiej zwierzęcy skóra nie musi zapisywać w swoim zapachu ani kropli chemii.

Porada
Istnieje radykalny sposób weryfikacji skóry na naturalność, ale nie sądzę, będzie on zatwierdzony przez sprzedawcę. W tym celu należy przyłożyć zapałkę lub zapalniczkę do urządzenia, jeśli jest ona wykonana ze skóry naturalnej, to krótkotrwały kontakt z ogniem nie wyrządzi jej krzywdy. W przypadku, gdy produkt wykonany jest z дерматина, to natychmiast roztopi.

logo
Article Categories:
Przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *