Jak odróżnić naturalnej zamsz

Naturalny zamsz znacznie bardziej ноская w porównaniu z fałszowaniem. Ona nie traci wygląd i cieszy oko luksusowy odcieniem. Jeśli zawsze marzyłeś o takim produkcie, ale nie wymieniałeś z powodu strachu kupić podróbkę, to możesz śmiało iść do sklepu. Przecież, jak każdy inny materiał, zamsz ma wiele charakterystycznych cech.

Jak odróżnić naturalnej zamsz

Instrukcja

1
Należy zwrócić uwagę na kategorię cenową produktu. Naturalny zamszowe materiał nie może kosztować podejrzanie tanio, zwłaszcza jeśli chodzi o markowych ubrań.
2
Brak kostki zamszu na etykiecie powinno cię martwić. Jego dołączają do tego, aby klient mógł ocenić jakość produktów. Oczywiście, na fałszywy produkt też mogą dołączyć taką etykietkę, ale często tego nie robią.
3
Weź zamszowe materiał w rękę i zobacz, rozgrzewa się, czy on. Organiczne zamsz i skóra pozostają zimne.
4
Przesuń ręką po materiale. Stos naturalnego zamszu chude iw zmieni odcień, a oto jej analogi i pozostaną jednolitego koloru. Również prawdziwy materiał musi być бархатистым w dotyku, ale to zależy od traktowania zamszu.
5
Spróbuj podzielić materiał na kilka warstw na spoinie produktu. Jeśli masz to bez problemu udało się, przed tobą jest fałszywy. Prawdziwy zamsz nigdy nie złuszcza. Należy zwrócić uwagę na spodzie produktu, oryginalne nie musi być wykonana z tkaniny podłoża.
6
Zegnij produkt – musi pozostać lekko widoczny ślad, który stopniowo разгладится. Jeśli do tego nie doszło lub pozostał mocno widoczne zgięcie, to od zakupu takiego produktu warto zrezygnować.
7
Naturalny zamsz nie może być monochromatyczne. A przy malowaniu drogich produktów wykorzystują naturalne barwniki pochodzenia roślinnego, więc nie musisz czuć nieprzyjemny syntetyczny zapach.
8
Jeśli masz jakieś wątpliwości, to idź do innego sklepu, nawet jeśli coś ci się bardzo podoba. Zobacz inne produkty, możliwe, że zainteresuje was znacznie więcej i są z wysokiej jakości materiału. Również spojrzeć i certyfikaty jakości. Sklep wybieraj duże, w przeciwnym razie szanse kupić podróbkę kilka wzrośnie.
logo
Article Categories:
Przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *