Jak wypłacić z elektronicznego portfela

Elektroniczne pieniądze pozwalają łatwo i szybko płacić za towary w sklepach internetowych, nie wychodząc z domu. Nimi można płacić i w takie udogodnienia jak dostęp do internetu, telefonii komórkowej, usługi komunalne. Dzięki łatwości i dostępności e-portfele stają się coraz bardziej popularne. Jednak często występuje sytuacja odwrotna: gdy trzeba wypłacić pieniądze elektroniczne, tj. wypłacić je. Istnieje kilka sposobów, aby tego dokonać.

Jak wypłacić z elektronicznego portfela

Trzeba

  • – paszport;
  • – login i hasło do swojego portfela elektronicznego;
  • – konto bankowe lub karta bankowa.

Instrukcja

1
Skorzystaj z usług poświadczających punktów wymiany lub pośredników. Aby znaleźć listę takich punktów, przejdź na stronę odpowiedniego systemu płatności i wybierz swoje miasto z listy proponowanych. Następnie należy skontaktować się z dostawcą i sprawdzić warunki wypłaty pieniędzy elektronicznych.
2
Znajdź pośredników prowadzących wniosek pieniądza elektronicznego, na tematycznych forach (np. na forach dla webmasterów). Podczas korzystania z tej metody wypłaty należy być bardzo ostrożnym, aby nie stracić swoich pieniędzy: poczytaj opinie na tych samych forach, sprawdź reputację właściciela portfela elektronicznego (na przykład, można sprawdzić atest i pretensje do właściciela portfela Webmoney), przy przelewie pieniędzy użyj kod zabezpieczającej.
3
Użyj pieniężny. Ten sposób wypłaty pieniędzy elektronicznych mniej szybkie. Zazwyczaj z systemów płatności elektronicznych oferują zarówno tłumaczenia Pocztą Rosji, jak i za pośrednictwem wielu systemów przekazów pieniężnych (Anelik, Unistream, Lider, Kontakt, itp.). Po otrzymaniu pieniędzy trzeba pokazać paszport.
4
Skorzystaj z serwisu wyjścia elektronicznych pieniędzy na konto bankowe lub kartę płatniczą. Do tego należy potwierdzić swoje dane, przesyłając na stronie skan paszportu oraz w razie potrzeby NIP. Weryfikacja danych może potrwać kilka dni roboczych.
5
Następnie złóż wniosek o przelew pieniędzy na konto bankowe, wypełniając wszystkie potrzebne dane. Wiele systemów płatności pozwalają powiązać swoją kartę do swojego portfela lub utworzyć szablon płatności, co ułatwia wycofanie pieniędzy i sprawia, że szybciej.
6
Umów się na spotkanie z przyjaciółmi lub kolegami o tym, że płaci im łączność komórkową lub inne usługi świadczone przez swój portfel, otrzymał taką samą kwotę od nich gotówką. Oprócz szybkiego wycofania pieniędzy elektronicznych taki sposób wygodny jeszcze i tym, że można zaoszczędzić na wysokości komisji.
Należy zwrócić uwagę
Podczas wypłaty pieniędzy elektronicznych systemów płatności utrzymują prowizję, której wysokość waha się w zależności od wybranego przez ciebie sposobu wyjścia. W zależności od wybranej metody wypłaty pieniędzy elektronicznych może trwać od pół godziny do kilku dni.

Porada
W przypadku większości metod wypłaty pieniędzy elektronicznych potrzebny jest paszport.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.