Jak wypełnić zaświadczenie w ciąży

Zaświadczenie o ciąży wydawana jest placówką medyczną. U tego dokumentu jest pewna forma. Podpisany pomoc lekarza, który przeprowadził operację lekarskie kobiety, u której wykryto ciążę. Dokument potwierdzający stawiano w miejscu wymagania. Na przykład, w miejscu pracy, w URZĘDZIE stanu cywilnego lub w biurze rekrutacji.

Jak wypełnić zaświadczenie w ciąży

Trzeba

  • – paszport pacjenta;
  • – pieczęć zakładu opieki zdrowotnej;
  • – dane organizacji opieki medycznej;
  • – formularz pomocy.

Instrukcja

1
Zazwyczaj zaświadczenie o ciąży wydawane kobiety zgodnie z jej życzeniem. W prawym górnym rogu umieszcza się stempel zakładu opieki zdrowotnej. W nim zawiera pełną nazwę organizacji opieki medycznej, nazwa jednostki organizacyjnej (wydziału), w którym sporządzany jest pomoc. W górze jest wpisany adres miejsca pobytu szpitala (kobiecej konsultacji), a także numer telefonu kontaktowego.
2
W środku dokumentu wielkimi literami wskazuje się, na przykład: „poszukiwania biura” lub „pomoc”. Następnie wyznaczonym dane osobowe kobiety, обратившейся do lekarza w celu uzyskania zaświadczenia o ciąży.
3
W miejscu, gdzie wpisuje się wiek pacjentki, wprowadź całkowicie datę jej urodzenia. Podaj dzień, miesiąc i rok cyframi arabskimi, zgodnie z informacjami podanymi w karcie.
4
W treści zaświadczenia wpisać wyniki badania ultrasonograficznego. Wprowadź datę przeprowadzenia USG, wpisz okres ciąży (określa czas, tak jak na USG dokładny określić nie można), określić stan płodu. Jeśli jest normalna, a następnie zaznacz „N”. Napisz odpowiednie zalecenia, jeśli istnieją pewne wskazania.
5
Zaznacz prawdziwą datę sporządzenia zaświadczenia o ciąży. Na dokumencie podpisuje lekarz-ginekolog. Jego podpis заверяется osobistych pieczęci, w którym podano jego dane osobowe, nazwę stanowiska.
6
Zapewnij zaświadczenie o ciąży trójkątny pieczęć zakładu opieki zdrowotnej, w której znajdują się wszystkie dane, potwierdzające autentyczność dokumentu.
7
Zaświadczenie o ciąży mogą zażądać kobiety do otrzymywania noclegi, przetłumaczonych na pół etatu, w celu przyspieszenia ślubu, uzyskać odroczenie od wojska. Zaświadczenie wydaje się na miejscu wymagania i jest potwierdzeniem obecności ciąży u pacjentki.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.