Jak wypełnić rachunek skarbowe na paszport

Oprócz podstawowych dokumentów (paszportu, książeczki pracy i ich kopii) przy ubieganiu się w Zarządzanie federalnej służby migracyjnej do otrzymania paszportu należy dostarczyć zdjęcia lub zrobić zdjęcie w federalnej służby migracji i należy przynieść potwierdzenie uiszczenia opłaty rejestracyjnej. Istnieje kilka opcji dla wypełnienia tego dokumentu.

Jak wypełnić rachunek skarbowe na paszport

Trzeba

  • Komputer podłączony do sieci internet, drukarka, pendrive, cd-rom lub inny nośnik informacji, długopis, paszport

Instrukcja

1
Najpierw zdecyduj, jakiego wzoru potrzebny jest paszport. Od tego zależy wysokość cła państwowego. Istnieją dwa rodzaje zagranicznych paszportów. Biometryczny, lub nowego wzoru, który wydawany jest na 10 lat. Opłacie za jego uzyskanie dla osoby dorosłej wynosi 2500 zł, dla dzieci do 14 lat – 1200 p. Druga opcja paszportu – stary papier. Jego wydane na 5 lat, obowiązek państwa dla osoby dorosłej i dziecka do 14 lat wynosi 1000 r. 300 p. odpowiednio.
2
Znajdź pośrednictwem internetu na stronie internetowej federalnej służby migracji danego regionu lub innych podmiotów, które przyczyniają się do uzyskania zagranicznych paszportów, usługę wystawienia pokwitowania opłaty rejestracyjnej. Forma pokwitowanie. Należy zwrócić uwagę na dane odbiorcy płatności. Bardzo ważne jest, aby ich określić poprawnie. Wydrukuj wynikowy paragon na drukarce. Dokument jest gotowy.
3
Jeśli drukarki nie ma, znajdź w internecie gotowy formularz cła państwowego. Koniecznie sprawdź poprawność podanych w nim danych tego oddziału Federalnej służby migracyjnej, gdzie otrzyma paszport. Pobierz formularz na dysku flash usb lub inne urządzenie pamięci masowej. Idź do jakiegokolwiek ksero centrum, wydrukuj formularz. Wpisz w niego od ręki swoje dane (nazwisko, imię, imię ojca, adres zameldowania) i paragon gotowa do zapłaty.
4
W przypadku braku komputera weź formularz do zapłaty opłaty rejestracyjnej w regionalnym oddziale federalnej służby migracji w Rosji. W razie potrzeby tam sprawdzić dane – nazwa banku, numer konta bankowego, BIK, NIP, PPC. Od ręki, uważnie i dokładnie wpisać wszystkie niezbędne informacje. Wypełnij dane do płatnika. Zapłać zapłacić koszty sądowe na paszport w dowolnym oddziale Banku Rosji. Lub zwrócić się do najbliższego oddziału banku Oszczędności federacji ROSYJSKIEJ. Daj paszport pracownika tej instytucji finansowej, i w ciągu kilku chwil wydać pokwitowanie opłaty rejestracyjnej na paszport. Usługa ta jest bezpłatna, najważniejsze jest wiedzieć, jaką kwotę zapłacić.
Porada
Dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej jest ważna przez trzy lata od momentu dokonania płatności, pod warunkiem, że przez ten czas nie zmienił się rozmiar opłaconej opłaty państwa.

logo
Article Categories:
Sporządzenie dokumentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *