Jak wyciąć kwiat z mydła

Modne pasja tworzenia mydła nie ogranicza się właściwie produkcją pieprzu masy do mycia. Z mydłem podstawy można tworzyć prawdziwe arcydzieła. Za pomocą techniki modelowania i carvingu (wycinania cienkich warstw specjalnym nożem), nauczysz się, jak robić kwiaty i cała kompozycja.

Jak wyciąć kwiat z mydła

Trzeba

  • – mydlana podstawa lub натертое mydło dla niemowląt – 200 g;
  • – żywności żelatyna – 1 łyżka. l.;
  • – woda – 8-9 łyżki. l.;
  • – barwniki spożywcze, aromaty, olejki eteryczne;
  • – nóż do obierania warzyw;
  • – nóż z gładkim ostrzem lub stos do modelowania.

Instrukcja

1
Przygotować płyn do modelowania. Do tego wlać żelatynę zimną wodą i pozostawić do spęcznienia w ciągu 30-40 minut. Roztopić w kąpieli wodnej lub w kuchence mikrofalowej (ułamków odstępach 10-15 sekund) mydłem podstawę lub натертое mydło dla niemowląt. Następnie dodać do otrzymanej masy dodać barwniki i aromaty do woli i wlać żelatynę. Starannie wymieszać. Wlać powstałą mieszaninę do formy i poczekaj, aż temperatura krzepnięcia (można umieścić w lodówce na 15 minut). Do tych celów nadają się tylko giętkie materiały (plastik lub silikon), tak jak z metalowej i ceramicznej pojemności praktycznie nie można dostać mrożone mydło, nie uszkadzając go.
2
Spróbuj zrobić róże z jeszcze ciepłą i nie do końca zamrożone mydłem przedmiotu cylindryczny kształt. Za pomocą noża do obierania warzyw możliwość cięcia cienkich półkoliste warstwy. Zwijać je w małe rolki: pierwszy mocno, drugi – wokół niego nieco swobodniej i tak dalej. Masz róża, którą będzie ozdobić wyciętymi z mydła liście. Do tego z przedmiotu zielonego rozwałkować mały plast, wyciąć podłużny zaostrzony arkusz i nałóż na niego ostrzem noża lub stosami smugi. Podłącz druki do podstawy bud. Jeśli mydło затвердело i nie zapina, nałóż na miejsce połączenia растопленной podstawą.
3
Слепите inne kwiaty z mydła elementów: maki, stokrotki, goździki. Do tworzenia mydła maków wyciąć w opisany powyżej sposób płatki, rozciągnąć je palcami, robiąc większe i płaskie. Połącz kilka płatków w postaci szeroko głos rozszerzonej dziewczyna. W centrum dodać drobną mydłem wióry kontrastowym kolorze – i maki gotowy. Stokrotka stworzyć jeszcze łatwiejsze – wystarczy wyciąć kontury płatków z płaskiego półwyrobu.
4
Wyszło cięte kwiaty z jednego kawałka mydła. Użyj do tego suche i twarde przedmiotu kulisty lub zbliżonej do niej formy. Ostry nóż z cienkim ostrzem zacznij wycinać płatki od rdzenia dziewczyna, stopniowo zdejmując warstwy poniżej. Im cieńsza fotografowany warstwa, tym bardziej delikatny i nieważkości uda płatek.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.