Jak wybrać strój kąpielowy na basen.

Aby czuć się komfortowo, pływając w basenie, trzeba podejść odpowiedzialnie do wyboru kostiumu kąpielowego. Jego tkanina powinna wytrzymać chlorowanej wody, a fason taka odzieży roboczej dla pieszych na basen nie powinien сковывать swoje ruchy.

Jak wybrać strój kąpielowy na basen.

Instrukcja

1
Chyba jedną z najważniejszych cech przy wyborze kostiumu kąpielowego na basen jest wytrzymałość tkaniny. Ponieważ woda w basenie хлорируют, najlepszym materiałem jest poliamid. W składzie tkaniny do kostiumu kąpielowego dobrej jakości powinno być około 80% poliamidu, 20% lycry lub elastanu. Druga opcja – poliamid (55%) i полибутилентерфталат (45%).
2
Wybierz jednoczęściowy basen kąpielowy, u którego tyle szerokie ramiączka i zamknięta plecy, będziesz czuć się w basenie bardziej pewnie i komfortowo, nie obawiając się, że strój kąpielowy сползет, ostrzeliwując ramiona i pozbawiając piersi wsparcia. Raz przyszedł uprawiać sport, nie kupuj strój kąpielowy z zawieszki i koraliki, wszystkie te akcesoria mogą stać się przeszkodą w wodzie.
3
Zadbaj o wsparciu piersi przy wyborze kostiumu kąpielowego. Lepiej zatrzymać wybór na modele szyte lub wynajętym filiżance. Jeśli filiżanek nie, to materiał kostiumu kąpielowego powinna być bardzo gęsta, a taśmy szerokie, wtedy biust będzie wyglądał pięknie, a ty nie będziesz czuć dyskomfort, pływając w basenie.
4
Wybierz rozmiar kostiumu kąpielowego w taki sposób, aby ściśle przylegał. figurę. Nieco większy rozmiar kostiumu kąpielowego pozwoli лямкам zdać, a rozmiar mniejszy będzie wrzynać się w ciało. Przy zakupie sprawdź każdy szew produktu. Mamy wysokiej jakości stroje kąpielowe szwy równe, a szwy bez dziur.
5
Aby optycznie postać wydawała się bardziej szczupła, wybierz strój kąpielowy z głębokim krokowym dekolt i kontrastowe boczne wstawki, więc pewne niedociągnięcia figury w talii nie będą rzucać się w oczy. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć szyję, kupić stroje kąpielowe z trójkątnym dekoltem. Dla tych, którzy mają szerokie ramiona, je ukryć pomogą taśmy, które zbiegają się do obojczyka.
6
Tak jak wymiary stroje kąpielowe są przeznaczone na średni wzrost, wysokim kobietom należy wybierać modele na rozmiar większy, a paniom niewielkiego wzrostu należy dobierać strój kąpielowy na rozmiar mniejszy.
Należy zwrócić uwagę
Zamknięte stroje kąpielowe. Lato to czas urlopów, wyjazdów do morza i, oczywiście, uzdrowiskowych powieści. Obowiązkowym przedmiotem uzdrowiskowej sprzętu, bez wątpienia, jest basen kąpielowy. Na plaży, w siłowni lub na basenie sexy basen kąpielowy pomoże ci zwrócić na siebie zachwycony mężczyzn i zazdrosnych kobiet poglądy, a co jeszcze jest potrzebne do pełnego wypoczynku?

Porada
Można w nich iść na basen, ciekawie spędzić czas w saunie lub kąpieli, solarium, a może i pojechać na jeden z popularnych w świecie morskich kurortów, które przyjmują gości przez cały rok. 1) zamknięte rodzaje strojów kąpielowych, którzy kupują nadmierną popularność wśród dziewczyn, które chcą z tych elementów garderoby nieznacznie skorygować drobne niedoskonałości swojej figury; ich jeszcze często stają się dziewczyny i kobiety, znajdujące się w położeniu; 2) w 2011 roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się…

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.