Jak wybrać perfumy

Woda kolońska – jeden z najbardziej popularnych prezentów dla mężczyzn. Zdarza się, że kobiety kupują go dla własnych potrzeb. Męskie wody kolońskie są trwałe, orzeźwiające zapachy i doskonale komponują się z biznesu lub odzieżą. Perfumy męskie są mniej zróżnicowane, niż kobiety, jednak i ona ma kilka różnych kierunków. Wybierz to, co ci odpowiada.

Jak wybrać perfumy

Instrukcja

1
Kupując perfumy na prezent lub dla własnych potrzeb, należy zwracać się wyłącznie do dużych sklepów specjalistycznych. Tam będziesz mógł przetestować zapach, wybrać odpowiedni rozmiar butelki i, w razie potrzeby, aby odebrać proszę łatwość całą linię z podobnymi zapachami.
2
Jeśli interesują cię popularne zapachy, skontaktuj się z konsultantem sklepu. Ci opowiedzą, jakie wody kolońskie zyskują coraz częściej, że biorą w prezencie, a co dla siebie. Jeśli potrzebujesz niebanalne smaki, trzeba ich szukać na własną rękę. Zwróć uwagę na kolor butelki i plakatach. Świeże zapachy расфасовываются w niebieskie i zielone pęcherzyki, wschodnio-drzewne – w bardziej ciemne.
3
Po wybraniu odpowiednich opcji, spryskaj je na papierowe paski-блоттеры. Nie trzymaj ich do nosa od razu, poczekaj, aż ucieka alkoholowa podstawa. Oceń zapach można będzie za pięć-siedem minut.
4
Zabranie zapachy, które lubisz, spróbuj perfumy na skórze. Брызните trochę na nadgarstku lub w zgięciu łokciowym. Poczekaj trochę, co to za smród do skóry. Po 10 minutach ocenić zapach jeszcze raz. Jeśli on nadal się podoba, można by pomyśleć o zakupie.
5
Wybierając perfumy w prezencie, należy pamiętać nie tylko własny smak, ale i preferencje obdarzył. Można poruszać się i na ogólne zalecenia. Młodemu człowiekowi nadaje świeży, „zielony” zapach, bardziej dojrzałe, bardziej delikatny, z nutami piżma i ambry. Biznesmen może cieszyć się spokojny, drzewny zapach, a przedstawicieli zawodów twórczych – oryginalne wody kolońskie ze wschodnimi akcentami.
6
Trwałość zapachu zależy od producenta. Francuskie i rosyjskie znaczki oznaczają słowa „perfumy” środek przeznaczony raczej w celach higienicznych, – zawartość aromatycznej kompozycji w nim minimalnie. A oto amerykańskie perfum pod pojęciem cologne rozumieją znacznie bardziej skoncentrowany środek podobny do парфюмированную wodę. Należy zwrócić uwagę na te niuanse przy wyborze.
7
Przed zakupem upewnij się, integralności butelki i opakowania. Skrzynia nie powinna być помятой lub zdeformowany. Sprawdź wpr i dozownik środka. Kupując perfumy dla siebie, wypróbuj zakup w sklepie – w ten sposób można upewnić się, że wszystko jest w porządku.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *