Jak wybrać bielizna

Bielizna musi być wygodne, praktyczne, piękne – w nim kobieta powinna czuć swoją atrakcyjność dla mężczyzn, być intrygujący i pożądane. Od tego, jak dobrze dobrany fason i rozmiar, zależy zdrowie, samopoczucie i wygląd kobiety.

Jak wybrać bielizna

Instrukcja

1
Wybierajcie modele bielizny w zależności od tego, gdzie zamierzasz go nosić. U bielizny do zajęć sportowych, codziennego noszenia i dla szczególnych przypadków są istotne i zasadnicze różnice, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie tego rodzaju odzieży. W szafie kobiety musi być kilka kompletów bielizny na każdą.
2
Koniecznie proszę mierzyć bielizna, sprawdzając rozmiar. Nie kupuj zbyt ciasna bielizna, tak samo, jak i wolnym. Biustonosz nie powinien zginać piersi, jego taśmy nie powinny wrzynać się w skórę, powinien siedzieć, a nie podnosić na plecach. Wybieraj wygodne miseczki, które będą pasować pod swój kształt piersi. Majtki nie powinny być zbyt wąskie lub niewygodne. Wysokiej jakości bielizna wielkości nie powinny w ogóle czuć na ciele.
3
Jeśli wybierzesz dekoracyjne modelu, należy zwrócić uwagę na sposób mocowania elementów – wszystkie łuki, nity, перышки i diamante szczegółowo powinny być solidnie przymocowane, ale nie muszą przy tym drapać lub pocierać skórę. W majtkach powinna być bawełniana wkładka, a bieliznę do codziennego noszenia powinno być wykonane z naturalnych materiałów. Modele sportowe powinny утягивать i utrzymać formę, dlatego najlepiej pościel z poliestru i polipropylenu. Wszystkie szwy powinny być płaskie i wypukłe. Bielizny bezszwowej sprzedawany pod obcisłe ubrania, bardzo wygodne i przyjemne w noszeniu.
4
Zwróć uwagę na kolor bielizny. Trzymać się zasady, która głosi – bielizna nie musi wyróżniać się pod ubraniem, to musi być niewidzialny. Koniecznie kup bieliznę biały, czarny i cielisty kolorów – pozostałe kolory zależą od koloru ubrania, pod którą planujesz go założyć.
5
Fason bielizny wybrać, na podstawie cech figury. Majtki шортиками i stringi wyglądają atrakcyjnie wyłącznie na kobietach szczupłych, proporcjonalnie do złożonych. Miseczki biustonosza powinny odpowiadać kształtowi piersi, a aby sprawdzić formę, załóż z góry obcisłe koszulki. Bielizna korygująca musi ukrywać wady – утягивающие majtki powinny zmniejszać ilości brzucha i bioder, gorset sprawia, że sylwetka szczuplejsza. Należy uważać, aby taką bieliznę утягивало, ale nie krępowało ruchów i nie narusza oddech.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.