Jak wybrać lampę manufaturing

Domowe lutownicze lampy służą do podgrzewania butelek z невоспламеняющимися płynami, prac remontowych, lutowania i obróbki cieplnej. Są one klasyfikowane według rodzaju stosowanego paliwa – silniki benzynowe, gazowe i stosujące naftę. Nowoczesne i wygodne w stosowaniu są uważane gazowe lampy lutownicze lub palnika. Ale fani silników benzynowych gorliwie bronić swoje zdanie.

Jak wybrać lampę manufaturing

Instrukcja

1
Nowoczesne gazowe lampy lutownicze łączą w sobie ergonomiczny design i wysoką niezawodność w użyciu. Mogą pracować autonomicznie od jednorazowych butli gazowych i od przeznaczonych do ponownego napełniania. Прокалываемые butli bez zaworu dość tanie. Obudowa najniższej lampy może być z tworzywa sztucznego lub metalu.
2
Uniwersalne gazowe lampy pracują na dwóch rodzajach butli, dołączają się do nich za pomocą gwintu. Taki sprzęt jest kompaktowy, co jest bardzo wygodne podczas przechowywania i transportu. Kolejną zaletą uniwersalnej lampy w możliwości odłączyć butlę z gazem w każdej chwili.
3
Należy zwrócić uwagę na nowoczesne lampy, które działają na nowych zastawek butli KEMAP. Te butle z aluminiową obudową zawierają specjalną mieszankę gazów płynnych na bazie ropy naftowej (LPG), przewiduje ona wysoką skuteczność lutowania. Wcześniej to osiągnięte tylko przy użyciu acetylenu. Jeśli zajmujesz się lutowaniem i spawaniem profesjonalnie, lampa, działająca na tych butlach – twój wybór.
4
Jest palniki gazowe, które działają i od krajowych пропановых butli. Są one bardzo wydajne, niezawodne i cechują się uniwersalnością przy wyborze źródła gazu. Do pracy należy zastosować wąż o dowolnej długości. Do prac dachowych wybrać lampę, która wyposażona jest w długą dyszą i dźwignią szybkiego wzrostu płomienia.
5
Dla miłośników majsterkowania nowe urządzenia są gazowe микропаяльники, a zbiornik gazu znajduje się w ich wnętrzu. Przed użyciem ją doprawić gazem z puszki do zapalniczek. To także świetny pomysł na prezent dla mężczyzny z umiejętnymi rękami.
6
Silniki benzynowe lutownicze lampy zapewniają bardzo wysoką temperaturę ogrzewania – do 1100 stopni. Siła jej płomień może łatwo regulowane. Lampy, które działają na nafcie i benzynie drugiego gatunku, stosuje się do ogrzewania dużych groty lutownicze i do pracy z twardymi припоями.
7
Jakieś plusy i minusy są i u tych i u innych lamp, ale jest świetny wyjście – многотопливная uniwersalny palnik. To działa na każdym rodzaju paliwa od diesla do gazu, ale warto takie urządzenie na około 6-7 tys. zł.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.