Jak wybrać krem do butów

Buty potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Obecnie istnieje wiele narzędzi do butów – to i kremy i emulsje, i aerozole. Ich kompleksowe zastosowanie pozwala prawidłowo dbać o buty, przedłużając jej żywotność.

Jak wybrać krem do butów

Trzeba

  • – krem do obuwia;
  • – buty aerozol;
  • – emulsja.

Instrukcja

1
Jeśli trzeba doprowadzić do porządku замшевую lub велюровую buty, kup specjalny aerozol lub emulsję. Można używać zarówno bezbarwne, jak i kolorowe narzędzie. Dla łatwego czyszczenia i ochrony przed wilgocią wykorzystywane są bezbarwne preparaty. Jeśli chcesz ukryć zadrapania i odświeżyć kolor, to bierz kolorowy spray. Użyj specjalnej szczotki, tak jak замшевую (велюровую) buty łatwo uszkodzić.
2
Dla skórzane buty kup buty krem, który zawiera składniki odżywcze, na przykład, olej z norek. To narzędzie chroni buty przed mrozem i zimnym wiatrem. Przy dużej wilgotności lepiej taktować buty krem z woskiem. To chroni przed zamoczeniem, ale sprawi, że buty lub buty matowe. Dla tych, którzy znajdują się na ulicy w deszczu, opracowane hydrofobowe aerozole, które tworzą specjalną warstwę ochronną.
3
Aby prawidłowo dbać o buty ze sztucznych materiałów, wybieraj ubrania wodoodporne aerozole. Sztuczna skóra i zamsz jest bardzo kapryśna, dlatego należy zapoznać się z pamiątką na opiekę nad zakupionym produktem.
Należy zwrócić uwagę
Do pielęgnacji obuwia, należy użyć wysokiej jakości szczotki. Najlepiej, jeśli będą wykonane z zastosowaniem naturalnych włókien. Kup szczotkę z rzadkimi rzędami – wtedy możesz łatwo usunąć z niej nadmiar krem za pomocą szmaty.

Porada
Po zakupie buty powinny być traktowane z odpowiednim środkiem. Wybierz odpowiedni krem, spray lub emulsję, biorąc pod uwagę materiał, z którego wykonane buty. W przyszłości czyścić buty, buty lub buty po każdym spacerze. Wtedy buty trwać długo i będzie wyglądać pięknie.

Jeśli mokre stopy, nie suszyć buty na baterii lub pod słońcem. Ubić w niej скомканные gazety i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Po czym posmarować je odpowiednim kremem.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.