Jak wyczyścić skórzane rzeczy

Skórzane rzeczy praktyczne i właściwej opieki w stanie przetrwać długie lata. Z czasem skórę należy czyścić z plam, ulicznego brudu i kurzu. Można poradzić sobie z tym zadaniem lub zwrócić się do profesjonalnej pralni.

Jak wyczyścić skórzane rzeczy

Trzeba

  • Szampon, obrane benzyna, specjalny środek do oczyszczania skóry, białko jaja, cebula, ocet.

Instrukcja

1
Do pojemnika wlać ciepłą wodę – nie wyższej niż 30oc. Następnie dodać niewielką ilość szamponu do włosów lub innego neutralnego detergentu. Umieść skórzaną odzież na płaskiej powierzchni tak, aby było ci wygodnie czyścić. Zwilż поролоновую gąbkę w roztworze wody z mydłem, dobrze wyciśnij i wielokrotnie przetrzyj skórę.
2
Spłukać pianę czystą, wilgotną ściereczką z mikrofibry. Po osuszyć ręcznikiem papierowym, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci. Powiesić urządzenie na wieszaki i wysuszyć w temperaturze pokojowej, z dala od grzejników i promieni słonecznych. Nie należy używać do suszenia skórzanych rzeczy elektrycznych.
3
Użyj oczyszczone benzyna do usuwania tłustych plam. Rozpuszczalnik można kupić w ekonomicznych i sklepów budowlanych. Taktuje skażonych obszarów odzieży przecieranie dyskiem, zanurzone w benzynie. Gdy plama całkowicie zniknie, przetrzyj skórę wilgotną ściereczką i wysuszyć.
4
Kup w firmowym salonie skóry i futra specjalny środek do czyszczenia, na przykład szampon. Pieniste detergenty wchodzące w skład leków, skutecznie usuwają zanieczyszczenia. Zanim wykorzystać to lub inne narzędzie, należy skonsultować się ze sprzedawcą lub uważnie przeczytać instrukcję.
5
Ubić białko. Zastosować uzyskaną pianę na skórzanym produkt i pozostawić na kilka minut. Następnie przetrzyj wilgotną поролоновой gąbką. Białko pomaga przywrócić skórze miękkość i połysk.
6
Skorzystaj starym ludowym sposobem. Umieść skórzaną odzież na stół w tej rozszerzonej postaci. Pokroić cebuli na pół i dokładnie wytrzeć produkt.
7
W szklance ciepłej wody, wymieszać 1 łyżkę octu. Zwilż bawełnianą lub gazy pad w otrzymanym roztworze i taktuje skażonych obszarów produktu. Łyżki octu można usunąć uporczywe plamy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.