Jak wyprać piankę montażową

Podczas prac budowlanych na ubrania mogą dostać się krople pianki, tworząc uporczywe plamy. Nie spiesz się, aby część z rzeczy, spróbuj usunąć zanieczyszczenia za pomocą specjalnych narzędzi.

Jak wyprać piankę montażową

Trzeba

  • Środek czyszczący w sprayu, obrane benzyna, benzyna lakowa, aceton, zmywacz lakieru.

Instrukcja

1
Usunąć piankę montażową za pomocą ostrego przedmiotu. Bądź bardzo ostrożny, aby ostatecznie zniszczyć ubrania. Następnie weź specjalny środek czyszczący w sprayu. Można go kupić w budowlanym lub sklepie. Przed tym, jak korzystać z tego narzędzia, upewnij się, że nie uszkodzi materiału. Aby to zrobić, umieścić kilka kropli płynu na niewidoczne miejsce i pozostaw na kilka minut. Jeżeli w ciągu tego czasu nic się nie stało, kontynuuj czyszczenie.
2
Wstrząsnąć kilka razy butla z płynem. Następnie delikatnie nanieść niewielką ilość środka na zanieczyszczoną powierzchnię odzieży. Postaraj się, aby środek czyszczący trafił na piankę montażową, a nie na tkaninę. Pozostawić w tej pozycji na 20-25 minut. Po upływie tego czasu przetrzeć wilgotną szmatką поролоновой gąbką lub szmatką. Następnie wypłukać ściereczkę w wodzie i wyprać z высокоактивным proszkiem. Jeśli za pierwszym razem nie udało się usunąć piankę montażową, powtórz kroki najpierw.
3
Skorzystaj z tkaniny. Zwilż bawełnianą lub gazy pad w rozpuszczalniku i przyłóż w miejscu od pianki montażowej. Odczekaj kilka minut i usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Pod wpływem środków pianka stopniowo rozpuści. Umyć ślad od plamy pod bieżącą wodą i wyprać z dodatkiem odplamiacza.
4
Zapakuj испачканную ubrania w plastikowej torbie i umieścić w zamrażarce. Po pewnym czasie usunąć piankę montażową przy pomocy ostrego noża lub manicure nożyczki. Następnie spryskać ślad od plamy wacikiem namoczonym w aceton lub zmywacz do paznokci. Wypłukać ubranie w wodzie i wyprać z высокоактивным proszku.
logo
Article Categories:
Czyszczenie odzieży i obuwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *