Jak wybrać maszynę do usuwania granulek

Przy zakupie modnej dzianiny lub dzianiny rzeczy, które chciałoby się, aby była pracownikiem, jak to możliwe. Ale nie zawsze te oczekiwania są uzasadnione. Często już po miesiącu noszenia na powierzchni materiału pojawiają się brzydkie granulki. Nosić takie coś staje się już niesmaczne. Wiele kobiet stara się przedłużyć życie bluzy lub swetry, ścinając свалявшиеся włókna. Dlatego prawdziwym dobrodziejstwem dla gospodarzy stały się specjalne maszyny, które ułatwiają wykonanie tej ciężkiej pracy.

Jak wybrać maszynę do usuwania granulek

Instrukcja

1
Przy zakupie maszyny do usuwania granulek należy zwrócić uwagę na jej konstrukcję. Ona może mieć полусферическую kształt lub być wygodnym uchwytem. Ale zasada działania w obu przypadkach jest podobny do электробритвой: granulki są usuwane za pomocą siatki z drobnymi otworami; ich krawędzie ostro zaostrzone. A za siatki znajduje się nóż, który, obracając się z dużą prędkością, i odcina włókna. Uwaga: jeśli otwory samochody są bardzo małe, duże granulki mogą w nich nie wejść lub utknąć między siatką i nożem, i trzeba będzie rozbierać samochód, aby ją wyczyścić.
2
Sprawdzić maszynę. W dobrej rzeczy producenci nie dopuszcza się zaniedbania w montażu. Części muszą być dobrze ułożone są do siebie i nie mieć odpryski, w przeciwnym razie urządzenie będzie robić zaczepy na tkanki. Lepiej, jeśli ona wydana znaną firmą i posiada okres gwarancji co najmniej jeden rok.
3
Nie decyduj za niskie ceny. Bardzo tanie samochody mogą być wykonane z niskiej jakości materiałów. Jeśli zły metal, produkt szybko затупится. Najbardziej niezawodne – stalowe ostrza.
4
Wybierz maszynę optymalnego rozmiaru: duża nie jest bardzo wygodne, a z małą trzeba dłużej pracować, ponieważ powierzchnia robocza do przechwytywania granulek jest zbyt mała. Trzymaj ją w rękach – jeśli jest wygodne, najprawdopodobniej, i jej użycie nie spowoduje poważnych problemów.
5
Należy pamiętać również, że jeśli przezroczysty pojemnik do zbierania granulek będzie zbyt mała, to podczas pracy trzeba ją często czyścić, ponieważ z wypełnionym zbiornikiem maszyna nie działa.
6
Wraz z tym urządzeniem może iść pokrywa i szczoteczka do łatwiejszego czyszczenia, ale czy trzeba to ty decydujesz.
7
Jeśli w urządzeniu jest wyposażona w regulator wysokości ostrza końcówki, to pozwala na stosowanie go do tkanek o różnej wielkości włókien. Usuwanie granulek można będzie produkować bliżej powierzchni tkaniny i z powierzchni cienkich materiałów.
8
Maszyny wykonywane są w kilku wariantach. W pierwszym przypadku, zasilanie odbywa się z sieci. Jeśli wolisz ten, zwróć uwagę na długość kabla. W drugim przypadku ma jedna bateria. Według opinii klientów, ją trzeba zbyt często wymieniać. Są to urządzenia zasilane dwoma akumulatorami baterii. Można je po prostu zmienić lub włożyć baterie i okresowo umieścić je na ładowanie. Istnieje również samochody, w które wbudowany akumulator, заряжающийся od sieci. Która opcja jest najbardziej wygodny, wybrać – w zależności od częstotliwości i miejsca korzystania z maszyny do pisania.
logo
Article Categories:
Czyszczenie odzieży i obuwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *