Jak wybielić gałki ocznej

Желтизна gałki ocznej świadczy o niektórych chorób narządów wewnętrznych. Dlatego, przed przystąpieniem do jakichkolwiek wybielić gałki ocznej, należy usunąć przyczynę.

Jak wybielić gałki ocznej

Instrukcja

1
Przyczyną zmiany koloru gałki ocznej może być choroba wątroby. Na przykład, zażółcenie oczu może być objawem zapalenia wątroby. Dlatego nie warto będzie udać się do lekarza, na badania, badanie.
2
Żółte zabarwienie może być spowodowane i przedawkowania leków lub nadmiernym spożyciem witamin syntetycznych. Zmniejszenie dawki tych leków, a gałki oczne zysk poprzedni kolor.
3
Również zmienić kolor gałki ocznej pomoże prawidłowe odżywianie. Skontaktuj się z гастроэнтерологу, on zbada twój przewód pokarmowy, zidentyfikować przyczynę i zaleci tryb zasilania. Nie pij dużo smażonych i tłustych. Dla oczu pomocne marchew, wątroba, warzywa i owoce.
4
W żadnym wypadku nie wolno stosować żadnych chemicznych środków do wybielania gałek ocznych. Błona śluzowa oka jest bardzo delikatna i zadać nieodwracalne szkody dla jej integralności. Nie warto również próbować mechanicznie oddziaływać na oko. To nie tylko uszkodzić powłokę, ale i naruszenie wzrok.
5
Jeśli twoja желтизна nie jest spowodowane chorobami, spróbuj przywrócić kolor gałki ocznej za pomocą zabiegów wodnych. Wpisz w jej dłoni wodę, oprzyj się wygodnie i postaraj się поморгать okiem w wodzie. Taki zabieg zwiększa krążenie krwi i usuwa zmęczenie z nerwu organu. Być może, po tym twoje gałki oczne staną się bardziej jasne. Skorzystaj krople do oczu, które łagodzą zmęczenie.
6
Trochę ukryć nadmierny tłuszcz pomogą kosmetyki. Użyj perłowa kredka na dolnej powiece, tusz do rzęs nakładaj tylko na górne rzęsy. Nie należy stosować zbyt jasne cienie, zrezygnuj z czerwonych i żółtych kwiatów.
7
Poprawy koloru białka przyczyniają się do spacerów na świeżym powietrzu. W bardzo słoneczne dni nosić okulary.
8
Ponadto, staraj się mniej czasu spędzać przed telewizorem. Jeśli twoja praca związana jest z komputerem, to co 45 minut zaszalejemy od monitora. Spójrz w okno, jeśli jest możliwość, proszę wstać i chodzić po pokoju. Wykonaj proste ćwiczenia dla oczu. Zamknąć ich na czas i zrelaksować się przez kilka minut w swobodnej pozie.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *