Jak wlać lodowisko na ulicy

Ferie zimowe to doskonała okazja dzieciom nauczyć się jeździć na łyżwach, nartach, grać w hokeja. O wiele wygodniej jest to zrobić, jeśli lodowisko na podwórku. Dziecko będzie pod twoją opieką, nie będziesz martwić się o swoje dziecko. Organizowanie rodziców, którzy chcą zadbać o aktywnym wypoczynku dla swoich dzieci, i wlać lodowisko w pobliżu twojego domu.

Jak wlać lodowisko na ulicy

Trzeba

  • – woda;
  • – wąż;
  • – atomizer.

Instrukcja

1
Znajdź dość płaskiej i wielki plac zabaw na podwórku. Do gier małych dzieci podejdzie i lodowisko o wymiarach około pięć na pięć metrów, i okrągły lub owalny. Ubić lub укатайте śnieg, to będzie podstawą walca. Jej grubość powinna wynosić około pięciu centymetrów.
2
Ze śniegu, jeśli zabaw nie ma ścian, zrób przedpiersie wysokości 20 centymetrów. Poczekaj, aż mróz 5-8 stopni, powyżej – woda długo nie zamarznie. Lepiej użyć hydrant i broń z pompką. Ale pasuje i zwykły wąż gumowy.
3
Aby wał był jednolity i gładki, załóż dyszę. Jeśli wlewać strumieniem, lód uda warstw z наплывами, rozpadnie się podczas jazdy, a przy silnym mrozie od 15 stopni woda zamarznie nierównomiernie. Wierzchnia warstwa w tym przypadku może pęknąć i zbiórka w ubytków.
4
Przez atomizer wlać niewielka warstwa wody (około centymetra, aby dobrze промерз). Zrób sobie przerwę na 2-3 godziny, aby powstał lód z wody. Napylić następną warstwę. Nie zostawiaj wąż na lodzie – pod nim tworzą się nierówności. Lepiej będzie, jeśli asystent będzie trzymać wąż, aż распыляете wodę.
5
Podczas opadów śniegu należy czyścić lód od śniegu przed każdym wylaniem. Jeśli zawieje silny, lepiej odłożyć pracę do bardziej sprzyjającej pogody. Wlej wodę, stojąc plecami do wiatru.
6
Наморозьте warstwa lodu w 10-15 centymetrów, aby lodowisko można było korzystać przez cały sezon. Potem, oczywiście, trzeba wlewać wodę jeszcze nie raz. Przecież za jeden dzień narciarski odciąć się na spacer około 1-2 cm lodu.
7
Ciepłą wodą заглаживайте lód po pracy. Zrób duży mopa i podlewamy szmatkę ciepłą wodą, przesuwając ją na lodzie.
8
Zrób kit, aby usunąć głębokie bruzdy i wielkie doły. Kiedy задумаете robić następną wypełnienie, wyrobić w misce kaszę ze śniegu i wody. Tym kaszą wypełnij nierówności i wady lodu. Poczekaj, aż zamarzania kitu, подравняйте zgarniaczem warstwę lodu. Po tym zacznij wlewać lodowisko.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *