Jak wlać czcionki w „Photoshop”

Edytor graficzny Adobe Photoshop daje bogate możliwości edycji nie tylko zdjęcia, ale i czcionki. Można symulować arabski, słowiański i gothic teksty, dodawać liter ilość i przejrzystość…

Jak wlać czcionki w

Instrukcja

1
Znaleźć nowe czcionki można w internecie, np. na stronie internetowej http://www.fontov.net. Pobierz odpowiednią wersję na dysk twardy. Ponieważ, jak zwykle, czcionki przesyłane są w postaci archiwum, rozpakuj plik.
3
Co prawda, mogą wystąpić powikłania z Photoshop. Aby ich uniknąć, należy zaznaczyć nowe czcionki w folderze C:WindowsFonts i umieść je w schowku kombinacji klawiszy Ctrl+C. Rozwiń folder C:Program FilesCommon FilesAdobe i skopiuj pliki zapisane za pomocą Ctrl+V.
5
Dodać czcionkę do folderu C:WindowsFonts można w inny sposób. Po pobraniu заархивированный plik, rozpakuj go do folderu z odpowiednim tytułem. Do tego wezwać menu rozwijane po kliknięciu prawym klawiszem na ikonę archiwum i użyj polecenie „Wypakuj do Nazwa_pliku”.
6
W menu „Start” wybierz „Panel sterowania”, a następnie rozwiń folder „Fonts”. Skopiuj do niego nowy plik za pomocą schowka. Przeciągnij plik z jednego folderu do drugiego można za pomocą myszy, trzymając wciśnięty prawy klawisz. Nie zapomnij dodać nową czcionkę w sekcji C:Program FilesCommon FilesAdobe.
7
Jeśli twój komputer pracuje pod kontrolą systemu Windows 7, w „Panelu sterowania” rozwiń węzeł „Zarządzanie i personalizacja”, a następnie do folderu „Czcionki”.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.