Jak wejść w edycję strony internetowej

Dziś do tworzenia strony internetowej przyszły właściciel może wybrać dowolną platformę z całej różnorodności. Najbardziej popularne platformy CMS – Joomla, WordPress i DLE. U każdej strony znajduje się panel administracyjny do dodawania i edycji zawartości zasobu.

Jak wejść w edycję strony internetowej

Instrukcja

1
W panelu administracyjnym serwisu możesz wykonywać żadnych czynności, które są niezbędne do jego pracy. Na przykład, edytować utworzone wpisy, strony, pobrać szablony, wtyczki, zmienić wygląd, dodać strony, nagłówki itp. Zaloguj się do panelu administracyjnego zasobu dla każdej platformy odbywa się na różne sposoby.
2
Załóżmy, że trzeba zalogować się do panelu administracyjnego serwisu, znajdującego się na platformie WordPress. Aby zrobić to szybko, wystarczy wkleić w pasku adresu przeglądarki link http://название ресурса/wp-login.php. Pojawi się dwa małe okienka do wpisania loginu i hasła. Wprowadź je, kliknij „Zaloguj się”, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do panelu administracyjnego serwisu. Nawet jeśli prawidłowo wprowadź dane do logowania, system powiadomi cię o tym, высветив komunikat o błędzie i wskazując na prawidłowo wpisany element.
3
W zarządzaniu zasobami na platformie WordPress, począwszy od wersji 3, pojawiła się górna linia menu, w którym znajdują się takie działy panelu administracyjnego, jak modyfikowanie, wyświetlanie komentarzy i wejście w panel webmastera. Kliknij na niego.
4
Teraz o platformie o nazwie Joomla. Proces logowania jest prawie taki sam, jak na stronie internetowej, działający na WordPress. Wklej w pasku adresu link http://название zasobu/administrator i kliknij na „Enter”. Pojawi się okno do wprowadzania danych. Na tej platformie login u wszystkich użytkowników tego samego – admin.
5
Platformy Drupal. W tym systemie posiada swój ranking na administratora i użytkowników – linki, które wchodzą i webmaster, i użytkownicy, są praktycznie identyczne. Dla administratora serwisu to http://домен/?q=admin dla użytkowników – http://название zasobu/?q=user lub http://название zasobu/user.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.