Jak uzyskać hasło i UIN na gg w telefonie

Uzyskanie wszystkich niezbędnych dla wejścia w ICQ danych w telefonie niczym nie różni się od tych samych czynności na komputerze. Wystarczy zarejestrować się w systemie.

Jak uzyskać hasło i UIN na gg w telefonie

Trzeba

  • – mobilny internet.

Instrukcja

1
Tak więc, otwórz istniejący w telefonie przeglądarkę internetową, w pasku wyszukiwania wpisz stronę http://www.icq.com/ru. Jak tylko się załaduje, zobaczysz pole „Rejestracja w GG”. Kliknij na nią, aby wypełnić formularz. W nim podać swoje imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, adres e-mail skrzynki pocztowej. Hasło do logowania w GG trzeba zainstalować samodzielnie. Postaraj się, aby był bardziej wiarygodne, w przeciwnym razie twój profil mogą włamać się przestępcy (wymyśl hasło, składające się z jak największej liczby liter i cyfr). Kliknij na przycisk „Rejestracja”.
2
Po zakończeniu tej procedury, można zalogować się na GG na telefonie komórkowym. Przy okazji, w przypadku utraty hasła możesz go odzyskać (dodaj nowy). Na dole strony głównej, wybierz pole „Odzyskiwanie hasła”, a następnie wypełnić dwa pola. Jedną z nich jest przeznaczona dla numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail. W drugim polu wpisz kod znajdujący się obok zdjęcia. Kliknij na przycisk „Dalej”.
3
Należy zwrócić uwagę, że na tym samym miejscu masz możliwość pobrania i sam program do obsługi wiadomości błyskawicznych. Po prostu wybierz tę wersję klienta, co ci jest potrzebne (w tym przypadku kliknij na GG do telefonu komórkowego). Tutaj dostępne pobieranie programy do komputera. Kliknij „Pobierz”, przycisk ten znajduje się na górze strony. Istnieje i inny komunikator – QIP, można go zainstalować na telefonie z serwisu qip.ru.
Porada
Jeśli nie uda ci się zalogować w systemie po rejestracji napisz do działu informatycznego strony internetowej lub na forum. Należy pamiętać, że istnieją również rozdział zatytułowany „Czat”. To pozwala użytkownikom komunikować się bez wpisywania hasła i UIN. Cały czat podzielony jest na tematy. Wybierz to, co jest dla ciebie interesujące i rozmawiaj.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.