Jak utworzyć nowe konto na Skype

Skype jest nowoczesnym środkiem komunikacji. Dla większości ludzi ten program zastępuje telefon, ponieważ połączenia między komputerami za pomocą Skype jest całkowicie darmowe, a rozmowy z komputera na telefon o wiele bardziej opłacalne.

Jak utworzyć nowe konto na Skype

Instrukcja

1
Aby zarejestrować nowe konto w Skype, pobierz dystrybucja klienta, klikając na link http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/. Uruchomienie i instalacja dystrybucji rozpocznie się w ciągu kilku sekund. Po zakończeniu instalacji potwierdź swoje działania, klikając przycisk „Zakończ”. Zaznaczenie pola „Uruchom Skype 'a” nie rób, poczekaj, aż pojawi się ekran powitalny z polami do wpisania loginu i hasła. W celu rejestracji nowego konta kliknij na przycisk „nie masz konta skype?”, który znajduje się tuż poniżej pola „Login Skype”.
2
Klikając na powyższy przycisk, pojawi się okno dialogowe o nazwie „Zarejestruj się”. Następnie wpisz swoje imię i nazwisko lub nazwę tego, na kogo rejestrujesz nowe konto, wymyślić i wpisać login. Następnie wymyśl hasło składające się z 6 lub więcej znaków. Aby potwierdzić rejestrację nowego konta i otrzymywać od Skype najnowsze informacje, podaj swój adres e-mail. Po tym, zaznacz pole „zgadzam się. Utwórz konto”. Jeśli zrobiłeś wszystko tak, na e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem. Przejdź przez nią, a twoje nowe konto Skype zostanie pomyślnie zarejestrowany.
3
Zarejestrować konto w Skype można także za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej projektu skype.com. Aby to zrobić kliknij na link http://www.skype.com/go/register?intcmp=join i w prawym górnym rogu strony zlokalizuj, a następnie kliknij na przycisk „Rejestracja”.Tworzenie nowego użytkownika w ten sposób zajmie więcej czasu, tak jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem strony internetowej serwisu musisz podać więcej danych osobowych, w tym numer telefonu komórkowego. Aby zakończyć rejestrację wprowadzeniem captcha. Ta akcja utworzono w celu ochrony przed automatycznej rejestracji i potwierdzenia tego, że jesteś prawdziwą osobą.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.