Jak utworzyć notatkę Vkontakte

Postęp nie stoi w miejscu, a nowoczesne środki komunikacji są narażone na zmiany praktycznie codziennie. Sieci społecznej „Openid” ma dziesiątki tysięcy odwiedzających dziennie, ale nie wszystkie mają czasu, aby reagować na innowacje, na przykład, przeniesienie procesu tworzenia notatek.

Jak utworzyć notatkę Vkontakte

Trzeba

  • – komputer z dostępem do internetu;
  • – konto „Vkontakte”.

Instrukcja

1
Przejdź w sieci społecznej „Vkontakte” na adres http://vkontakte.ru/, wpisując swój login i hasło na stronie głównej. Jeśli nie masz konta, to załóż go. Aby to zrobić, trzeba przejść przez prostą procedurę rejestracji, która ponownie stała się otwarta i nie wymaga zaproszenia.
2
Kliknij na napis „Moja strona”, która znajduje się na samym szczycie w słupku funkcji z lewej strony. Otworzy ci się profil osobisty i „Ściana”, na górze której podano liczbę rekordów na nią. Kliknij lewym przyciskiem myszy na to liczba.
3
Na następnej stronie zobaczysz wszystkie swoje nagrania na ścianie, w tym i notatki, które wcześniej zostały stworzone z samodzielnie wydanej pozycji menu. Możesz zobaczyć wszystkie razem, albo „Wszystkie wpisy”, „Zapisu” lub „Notatki” osobno.
4
Aby utworzyć notatkę, trzeba zrobić wpis w kolumnie na górze strony, w której znajduje się napis „Co nowego?”. Jest to ten sam wykres, w którą wpłacasz aktualności i ogłoszenia dla swoich przyjaciół podczas wysyłania wpisów na ścianie.
5
Wprowadź żądany tekst w tej kolumnie. W momencie, gdy tekst ukaże się w wyznaczonym ilość znaków do zapisów na ścianie, automatycznie przekształca się w notatkę. Możesz zaznaczyć pole wyboru obok napisu „tylko dla znajomych”, aby swoją notatkę można zobaczyć wyłącznie dodane w friend-arkusz ludzie. Tak samo masz możliwość dołączyć do notatek, zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów, ankiety i wiele innych.
Należy zwrócić uwagę
Z innowacji menu notatki „Vkontakte” wyraźnie straciło różnorodność. Teraz nie można kontrolować dostęp do każdej notatki, ustawienia prywatności dla nich niedostępne. Poprzednie notatki pozostały początkowo z wprowadzonymi ustawieniami.

Porada
Krótkie nagrania można wysyłać bezpośrednio ze swojej ściany, albo w momencie, gdy oglądasz Wiadomości swoich znajomych.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.