Jak usunąć naskórek

Naskórek – ściśle przylegający do płytce paznokcia warstwę skóry u podstawy paznokcia. Główna jej funkcja ochronna – aby do paznokci pierwiastka nie jest wystawione na zakażenia, dlatego nie cichną spory, przyciąć naskórek lub po prostu wsuwać ją. W zależności od tego istnieją dwa rodzaje manicure – cut (klasyczny) i mill (europejski). Jeśli naskórek rośnie szybko, „бахромится”, na niej pojawiają się zadziory, to lepiej delikatnie przyciąć, jeśli nie – spróbuj usunąć ją za pomocą specjalnych narzędzi.

Jak usunąć naskórek

Instrukcja

1
Cut (klasyczny).
Złagodzić skórę rąk w wanience ze specjalnym środkiem zmiękczającym lub po prostu w ciepłej wodzie. Następnie delikatnie odsunąć skórki pomarańczowej różdżki. Ktoś używa do tego metalowe łyżeczki, ale skórki różdżka lepiej, tak jak jej sztywność jest taka sama, jak u paznokci. Odsuwając, przeciąć naskórek zaokrąglonymi маникюрными nożyczkami. Nie staraj się przeciąć naskórek do podłoża – tak można zranić paznokci wałek go uszkodzić i doprowadzić do infekcji do paznokci pierwiastka. Najważniejsze jest to, aby praca została wykonana starannie, dokładnie, inaczej w miejscach cięć mogą pojawić się zadziory. Jeśli naskórek „разросшаяся”, użyj pincety. Staraj się trzymać je dokładnie i również dokładnie przeciąć naskórek, aby wyrównać krawędzie skorzystaj маникюрными nożyczkami. Po zakończeniu manicure posmarować paznokcie specjalnym olejem.
2
Mill (europejski).
Sens tej metody jest to, że na naskórek nakłada się specjalny płyn zmiękczający (usuwania) naskórek (nie więcej niż 5 minut). W jego składzie są owocowe i mleczne kwasy, które nie pozwalają naskórka rosnąć. Po zastosowaniu narzędzia znowu delikatnie odsunąć skórki i убираите martwe komórki skóry, skórki różdżki lub łopatką w kierunku od centrum do paznokci do bocznych валикам. Resztki środków do zmiękczania usuwane ściereczką. A sam paznokieć smarowane olejem. Przy zastosowaniu tej metody wynik pojawi się nie raz. Dopiero po kilku zastosowaniach twoje ręce dostanie piękny zadbany wygląd.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.