Jak usunąć malinka

Siniaki, malinka i siniaki na twarzy i szyi — nieprzyjemne i неэстетичное zjawisko, z których przynajmniej od czasu do czasu boryka się każdy. Zamiast chować malinkę pod ubraniem lub makijażem, dopóki nie zniknie sam, możesz usunąć je samodzielnie, przy użyciu różnych metod, o których dowiesz się z tego artykułu.

Jak usunąć malinka

Instrukcja

1
Najbardziej skuteczne leczenie siniak będzie w tym przypadku, jeśli zaczniesz traktować go natychmiast po pojawieniu się. Im szybciej przetworzyć siniak — tym szybciej zniknie.
2
Skuteczne i sprawdzone narzędzie do leczenia krwiaków — maść „Troksevazin”. Nasmarować jej miejsce i wmasować w pocierać, aż siniak nie zniknie. Również z leków pomoże „Лиотон-żel”.
3
Dołącz do uszkodzonego miejsca lodu i trzymaj kilka minut, a najlepiej pół godziny.
4
Posiekać cebulę w puree, dodać miód i rozdrobnione babka. Powstałą papkę nałóż na siniak lub malinkę, pod warunkiem, że na skórze nie ma żadnych widocznych uszkodzeń — ran i zadrapań.
5
Weź suchy proszek uwikłanie (dodawana do wody pitnej gąbki), wymieszać z kremem lub po prostu zwilż ciepłą wodą i nałożyć na chore miejsce. Zniknie sam malinkę, i ból.
6
Również do засосу można stosować stężonego roztworu sody lub papkę z sody oczyszczonej zmieszanej z niewielką ilością wody.
7
Pozbyć się zasysania może pomóc kapusta — gotować w wrzącej wodzie świeży liść kapusty w ciągu kilku sekund, a następnie ostudzić arkusz i drenaż, i po to stosuje się do синяку. Po pewnym czasie odbędzie się siniak.
8
Pomagają od засосов i świeżych liści aloesu — pokroić je tak, aby pojawił się sok, domagaj się w wódce i otrzymany skład stosować na siniaki.
9
Można również użyć ziemniaczanej sok lub miazgę z surowych ziemniaków, drobno startej na tarce. Można stosować do засосу cięcia prostą surową ziemniaka, umytą i wyciętego na pół.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.