Jak usunąć baner z serwisu

Każdy użytkownik sieci internet, dobrze wie, co to jest baner reklamowy. U jednych ten rodzaj reklamy powoduje niechęć, inni patrzą na nią jak urzeczony. Podstawowa zasada jest taka reklamy – zwrócić uwagę. Ale niektórzy twórcy takich reklam produkują je na zasadzie „jeśli denerwuje, to reklama zostanie zapamiętany”. Wyświetlanie takich reklam sprawia, że od razu zamykać nowo otwartą stronę.

Jak usunąć baner z serwisu

Trzeba

  • Program antywirusowy Kaspersky Internet Security.

Instrukcja

1
Jakie by nie były banery, uwolnić się od nich zawsze można. Jeśli poprawnie skonfigurować przeglądarkę lub firewall, to reklama przestanie ci przeszkadza. Istnieje wiele możliwości usunięcia lub zablokowania takiej reklamy. Zasada działania programów usuwania banerów jest bardzo prosta: przed uruchomieniem przeglądarki stron odbywa się skanowanie kodu strony, znalezione kody banerów po prostu blokowane. Słów kluczowych i fraz, po których odbywa się selekcja banery, mogą być ban, reklama, reklamy itp.
2
Wśród najbardziej popularnych sposobów, aby ukryć banery można wyróżnić anty-banerowe moduły dowolnej przeglądarki, a także programy Agnitum Outpost Firewall i AdMuncher. Instalacja i konfiguracja programów takich zajmuje najmniej czasu. Narzędzia te można zaliczyć do typu programów „ustaw i zapomnij”. Po zainstalowaniu tych programów można zapomnieć o istnieniu banerów reklamowych. Chociaż u tych programów ma wady. Nie wszystkie banery reklamowe odchodzi w zapomnienie.
3
Dlatego, można zatrzymać swój wybór na module Anti-banner” antywirusa Kaspersky Internet Security (KIS). Ten moduł monitoruje i blokuje praktycznie całą banerów reklamowych. Po instalacji, Wirus ten moduł jest wyłączony, więc należy go włączyć. W tym celu należy uruchomić program antywirusowy, kliknij na przycisk „Anty banner” – „Włącz”. Po tych działań Kasperski będzie śledzić banery na pobieranych przez was stronach.
logo
Kategoria:
Bezpieczeństwo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.