Jak ustawić gg w telefonie iphone

Zawsze mieć możliwość skontaktowania się z kolegami na GG – dużą zaletą, jeśli twoje biuro działa w trybie online. Apple iPhone stworzony specjalnie do pracy ciągłej w internecie, aby i w dniu wyjazdu można kierować procesem pracy. Zastanów się, jak ustawić gg w telefonie iphone za pomocą programu Apollo IM.

Jak ustawić gg w telefonie iphone

Instrukcja

1
Przed tym, jak ustawić gg w telefonie iphone, połącz się z internetem. Uruchom program jest już dostępny na iPhone Installer.app, kliknij kartę Sources. Kliknij na przycisk Edit, a następnie Add. Wprowadź w oknie dialogowym adres: http://www.stariy.com/app/. Następnie kliknij Done i Refresh. W iPhone pojawi się nowe źródło Stariy.COM.
2
W zakładce otwórz folder Install Stariy.COM. Zainstaluj pakiet BSD Subsystem. Do tego zatwierdzić ustawienie, naciskając na przycisk Install. Po instalacji wyłącz i włącz Apple iPhone.
3
Uruchom Installer.app , przejdź na zakładkę Install, otwórz folder Stariy.COM. Zainstaluj program „Apollo IM (POL)”, potwierdzając instalację naciskając przycisk Install. Na ekranie głównym iPhone znajdź ikonę programu, kliknij na nią. Wybierz Add, a następnie ICQ.
4
Aby zakończyć ustawienia icq w lepszych zapisz swój numer GG i hasło. Należy pamiętać, że nick przedstawiać nie trzeba. Aktywuj konto ICQ, aby to zrobić, kliknij Log In.
5
Jeśli w trakcie konfiguracji icq w telefonie iphone pojawi się komunikat: „Could not connect to authentication server: No route to host”, to sprawdź, czy masz połączenie z internetem i czy nie ma problemów z plikiem Hosts. W razie potrzeby zainstaluj patch IM Chat 1.1.3 Fix, go znajdziesz w folderze All Packages programu Installer.app
6
Wyślij testową wiadomość do użytkownika. Nie powinno być problemów z zestawem tekstu w języku rosyjskim i wyświetlaniem nazw. Będziesz widzieć te kontakty, które nie są ukryte i znajdują się w sieci. Formularz arkusz подхватится z serwera, tak, że nie trzeba będzie wpisywać nazwy użytkownika.
7
Wiadomości od użytkownika ICQ w Apollo IM są wyświetlane w formie czatu. Wiadomość od innego użytkownika pojawi się w postaci wyskakującego okna. Gdy program działa w tle, to skrót wyświetla liczbę nieprzeczytanych wiadomości odebranych.
logo
Article Categories:
Połączenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *