Jak uruchomić gry Sony Playstation

Gry Sony PlayStation produkowane są na specjalnych dyskach optycznych, w formacie UMD, które obsługiwane są tylko konsole PSP. Do uruchomienia gier konsolowych na komputerze, należy skorzystać z programów-emulatorów.

Jak uruchomić gry Sony Playstation

Instrukcja

1
Znajdź w internecie i pobierz darmowy program ePSXe. Na przykład, możesz skorzystać z oficjalnej strony http://www.epsxe.com/ lub w jakikolwiek торрентом. Aby łatwiej było dostosować aplikację, znajdź wersję rosyjską. Uruchom kreatora ustawień ePSXe. Kliknij przycisk „Start”.
2
Przejdź do sekcji „Ustawienia” i wybierz opcję „Bios”. Tutaj można skonfigurować program do ochrony ROM komputera i zarządzania sprzętem do gier. W otwartym oknie kliknij na przycisk „Wybierz” i wprowadź jeden z Биосов, które znajdują się w folderze /ePSXe/bios. Potwierdź swój wybór i zamknąć okno.
3
Otwórz ustawienia wideo. Określ typ wtyczki wideo i kliknij przycisk „Konfiguruj”. Pojawi się okno z wielu opcji. Jeśli twój komputer jest wystarczająco potężny, możesz od razu przejść do bloku Default Settings i wybrać opcję Nice, a dla słabych PC – Fast. W wyniku ustawienia zainstalują się automatycznie, ale lepiej zainstalować je ręcznie. Po tym, jak określić wszystkie ustawienia, kliknij przycisk „Ok” i zamknij ustawienia wideo.
4
Dostosuj dźwięk. Dla tego najpierw wybierz dla niego wtyczki. Nieco poniżej, w otwartym oknie wymienione są rodzaje ścieżek dźwiękowych. Koniecznie zaznacz trzecią opcję „Włącz HA dźwięk”. Pozostałe są aktywowane według uznania. Po tym, kliknij przycisk „Konfiguruj” i wpisz preferowane ustawienia.
5
Wybierz w menu ustawień opcję „CD-rom”. Ponownie wybierz wtyczki i wprowadź wymagane ustawienia. Należy podać w sekcji Drive ten napęd, który będzie używany do odczytu dysków z grami Sony PlayStation.W punkcie Interface wybierz interfejs do pracy z napędem, który jest przeznaczony pod różne systemy operacyjne.
6
Wprowadź ustawienia joysticka. Tutaj po prostu wprowadź klawisze, które będą zgodne z tym czy innym drużynom. Zapisz ustawienia, włóż dysk z grą Sony PlayStation do napędu i wybierz w menu „Plik” polecenie Run CD-Rom.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *