Jak umieścić taniec

Taniec zachwyca i przyciąga spojrzenia i myśli ludzi z dawnych czasów – i na dzień dzisiejszy taniec jest jednym z ulubionych hobby bardzo wielu kobiet i mężczyzn. Postawienie własnego tańca – fascynujące i trudne zajęcie, które wymaga pewnych umiejętności i choreograficznej doświadczenia. Jeśli chodzi o inscenizacji grupowego tańca pokoje – zadanie komplikuje się jeszcze bardziej, i dlatego w tym artykule przyjrzymy się kilku zasad, które ułatwiają proces załączania tańca i opowiedzą ci, jak to zrobić, jeśli wstajesz na drogę choreografa-постановщика po raz pierwszy.

Jak umieścić taniec

Instrukcja

1
Każdy taniec to przede wszystkim przekazywanie emocji, uczuć i szczególnej atmosfery widza. Zastanów się, jaki cel realizuje swój nowy taniec, i jakie uczucia będzie wywoływać.
2
Wybierz muzykę, która najlepiej odzwierciedla twój pomysł i nastrój. Wysłuchaj jej kilka razy – nawet jeśli za pierwszym razem nie zrozumiesz, jak to było konieczne, aby rozpocząć taniec, nie martw się – możesz zacząć wymyślać załączanie z połowy, lub nawet z końca.
3
Jak tylko wam do głowy przychodzi ciekawego ruch lub wiązka zabezpieczyć ją na odpowiedni muzyczny chwili, a później zbierzesz wszystkie więzadła w całość, łącząc je w ogólne ramy tańca.
4
Jeśli postawisz grupowy taniec, to po zebraniu kilku więzadeł, postaraj się od razu uczyć się ich wraz ze swoją taneczną grupą, aby ludzie zaczęli zapamiętać ruchu i przejścia między nimi. Najczęściej budowanie tańca idzie na osiem rachunków – postępuj zgodnie z tym rytmem w procesie budowania ruchów.
5
Pracując nad tańcem, pamiętaj, że taniec, jak i każde inne dzieło sztuki, musi zawierać trzy aspekty – wejście, środkowa punkt rozwoju i zakończenie. W tańcu musi być punkt kulminacyjny, wielokrotnie bardziej emocjonalne więzadeł, skomplikowane ruchy i bardziej nasycone muzyką.
6
Nie zapomnij również o tym, że styl tańca zawsze uzupełnione tancerzem, a to oznacza, kostium tancerza lub grupy tancerzy musi pasować do ogólnego nastroju i idei swojej inscenizacji. Podejdź poważnie do opracowania szkicu kostiumów. Muszą być wygodne do tańca i ruchu, a przy tym piękne i odpowiednimi idei.
logo
Kategoria:
Taniec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.