Jak szukać osoby według nazwisk

Stracił kontakt z rodziną, starymi szkolnymi przyjaciółmi, kolegami lub po prostu ludźmi, na których ci zależy i byli kiedyś blisko? Znaleźć człowieka można na kilka sposobów, nawet jeśli znana jest tylko jego nazwisko.

Jak szukać osoby według nazwisk

Instrukcja

1
Skontaktuj się z zasobów internetu, z jego pomocą można znaleźć prawie wszystkie lub wszystkie. W ostatnim czasie aktywnie rozwijają się media społecznościowe, z których najpopularniejsze Facebooku, Youtube, Facebook, Mój świat i W gronie przyjaciół. Ludzi w internecie najlepiej szukać, korzystając z tych zasobów. Zacznij od rejestracji. Dopiero po niej można znaleźć osoby o nazwisku wypełniając formularz. I jeśli ma konto w tych serwisach społecznościowych lub o nim wspomina, czy ktoś z użytkowników, to na pewno spotkacie.
2
Wypełnij wniosek na wyszukiwanie na stronie „Czekaj na mnie”, gdy już się zarejestrujesz. Po pewnym czasie skontaktuje się z tobą i poinformuje o wynikach. Ta metoda jest atrakcyjny chociażby tym, że nie trzeba będzie płacić pieniędzy za poszukiwania.
3
Skorzystaj starymi sprawdzonymi metodami, znanymi z czasów radzieckich – горсправка, biuro adresowe, telefoniczne i adresowe. Jednak w горсправке masz może żądać dokumentów potwierdzających twoje pokrewieństwo, lub skontaktować się najpierw z tą osobą, aby dowiedzieć się, czy on naprawdę zna.
4
Do niedawna jesteś w stanie lokalizować osoby na miejskich baz danych. Można było po prostu zadzwonić i podać nazwisko, aby dowiedzieć się jego numer telefonu i adres. Teraz otrzymasz informacje, tylko jeśli abonent wyraził na to zgodę. Można jednak pozostawić wniosek, i jeśli zechce, to skontaktuje się z tobą.
5
Skontaktuj się z agencja detektywistyczna. Ten rodzaj wyszukiwania jest związana z pewnymi kosztami, ale najczęściej najbardziej przyczynia. Prywatnych detektywów, w większości, byli pracownicy organów ścigania, a więc znają wiele sposobów wyszukiwania ludzi, i to nie tylko na terenie federacji ROSYJSKIEJ. Ich działalność jest ściśle regulowane przepisami, i można im ufać. Jeśli szukasz agencji przez internet, należy wybrać miejsce, w którym mają kontakt. W ten sposób można skontaktować się z prawdziwymi ludźmi i umówić się na spotkanie.
6
Bądź ostrożny przy wyborze agencji, tak jak w zdecydowanej Runetu istnieje wiele zasobów, obiecujących znajdź osoby według nazwisk po wysłaniu SMS. Uważaj na oszustów, w większości przypadków podczas wysyłania wiadomości z konta zostaną pobrane środki pieniężne, a praca nie zostanie przeprowadzona.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.