Jak stworzyć swój internetowy kanał telewizyjny

Użytkownik internetu może stworzyć swój internetowy kanał telewizyjny. Wystarczy posiadać stabilne i szybkie łącze do sieci globalnej, a także za pomocą przyrządu do przechwytywania dźwięku i wideo. Mając dane elementy, można spokojnie zarejestrować się w serwisie, pozwalający prowadzić internetu, płatna, i przystąpić do вещанию.

Jak stworzyć swój internetowy kanał telewizyjny

Trzeba

  • – kamera internetowa;
  • – mikrofon;
  • – WebCamPlus;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Kup kamerę internetową z mikrofonem. Nie warto kupować aparat z wbudowanym mikrofonem, ponieważ są one zwykle mają słabą jakość dźwięku. Należy zdejmowanie i ustawień kamery internetowej. Zdjęcie musi być wyraźne, macierz – z dobrej rozdzielczości, a nagrywanie wideo posiadać wysokie parametry przechwytywania wideo. Jeśli u ciebie są problemy z podłączeniem do internetu, spróbuj zmienić dostawcę na bardziej stabilnego. Nie chcesz, aby komunikacja z widzami zakończyły się w najbardziej nieodpowiednim momencie.
2
Wybierz zasób, na którym zarejestrujesz swój internet satelitarną. Przed przystąpieniem do tworzenia telewizji, najpierw odwiedź forum tego serwisu, aby dowiedzieć się o możliwości połączenia i opinie użytkowników.
3
Zarejestruj się w usłudze poczty mail.ru, który, między innymi, oferuje również możliwość stworzyć swój internetowy kanał telewizyjny. W tym celu należy utworzyć skrzynkę pocztową i aktywuj usługę „Mój świat”. Przejdź na swoją stronę w sieci społecznej i przejdź do zakładki „Filmy”, która znajduje się w lewym panelu strony. Znajdź opcję „Utwórz видеотрансляцию” i kliknij na niego. Pojawi się okno, na którym będą wyświetlane filmy z kamery internetowej. Sprawdzić działanie aparatu, a następnie kliknij na przycisk „Rozpocznij nadawanie”. Pod filmem znajduje się link, który możesz wysłać swoim znajomym, aby mogli zobaczyć twój internet-tv.
4
Wejdź na stronę hostingu smotri.com. Stwórz konto na stronie internetowej zasobu. Zaloguj się do swojego konta i wybierz opcję „Utwórz transmisję”. Wybierz typ swojego kanału telewizyjnego, który może być tymczasowe lub stałe. W pierwszym przypadku informacje o kanale zostanie usunięty po zakończeniu transmisji, a w drugim – zawsze możesz wrócić do вещанию.
5
Zainstaluj na komputerze program WebCamPlus, która pomaga tworzyć dostęp do internetu-tv i przy tym pozwala umieszczać zdjęcia na każdej stronie lub blogu.
logo
Article Categories:
Zarządzanie stronami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *