Jak pobrać swoją stronę na darmowy hosting

Hosting – to usługa na umieszczenie plików strony na serwerze, który udostępnia ta lub inna firma. Dziś, aby pobrać swoją stronę, można korzystać zarówno płatnych, jak i bezpłatny hosting. Istnieje wiele serwisów, które umożliwiają użytkownikowi stworzyć stronę internetową i umieścić go na darmowy hosting.

Jak pobrać swoją stronę na darmowy hosting

Trzeba

  • – komputer podłączony do internetu.

Instrukcja

1
Zarejestruj konto w systemie Google, tak jak platforma Blogspot, na której znajduje się twój przyszły stronie internetowej, należy do tej właśnie firmy. Wchodząc na stronę http://accounts.google.com wpisz adres e-mail, hasło i potwierdź je na link w e-mailu. Wpisz w prawym górnym rogu tej strony swój adres e-mail i hasło, zaznacz pole wyboru „zapamiętaj”.
2
Następnie przejdź na stronę http://blogger.com i stwórz własną stronę internetową, która znajduje się na darmowym hostingu (Ca). Kliknij pomarańczowy przycisk „start” (rys. 1). Aby nazwać stronę i wybrać szablon, kliknij na link na górze strony. Ponownie w wyświetlonym polu wpisz swój E-mail i hasło. Przeglądarka będzie w lotnictwie wojskowym cię bezpośrednio na stronę tworzenia strony internetowej.
3
Wymyśl nazwę przyszłej strony internetowej i wpisz go w jasnym oknie (rys. 2). Należy pamiętać, że nazwa będzie wyświetlana w profilu, i w pasku narzędzi, a w samym blogu. Teraz wybierz adres (URL), nie zapominając sprawdzić jego dostępność. Później można dołączyć własną domenę do twojej witryny, przechodząc do menu ustawienia. Po wprowadzeniu poprawności kodu, kliknij „kontynuuj”.
4
Wybierz i zaznacz na stronie podstawowy szablon. W pasku narzędzi można potem zmienić. Stosując ten szablon, dostosuj jego układ, tło, kolory i inne elementy dekoracji. Jeśli później chcesz radykalnie zmienić styl i design strony internetowej, a następnie kliknij na szary przycisk „Edytuj kod HTML” (rys. 3). Edytor szablonów Bloggera łatwo pozwala dodać dowolny kod CSS.
Porada
Podczas edytowania szablonów, użyj przycisku „Kopia zapasowa i przywracanie”. Zapobiegnie to trwałe usuwanie niektórych elementów kodu HTML.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.