Jak napisać swoją stronę

Aby zrobić samodzielnie stronę internetową, trzeba znać języki programowania. Jeśli nie masz pojęcie o strukturze stron internetowych, tagach i innych kategoriach, to tworzenie zasobu może zająć dużo czasu.

Jak napisać swoją stronę

Instrukcja

1
Do tworzenia prostej strony internetowej zapoznać się z HTML, za pośrednictwem kaskadowych arkuszy danych i korzystanie z edytorów tekstu. Dowiedz się, co to jest struktura strony internetowej. Czytaj dużo książek na temat pisania strony internetowej. Oczywiście, prędzej czy później swój cel osiągnąć, ale można to zrobić inaczej.
2
Jeśli nie chcesz studiować szczegóły programowania lub po prostu nie masz ochoty robić to, można to zrobić łatwiej. Najpierw wymyśl nazwę domeny dla swojego zasobu sieci web i zarejestruj go na każdym miłe hostingu. Poznaj usługi świadczone przez tego lub innego operatora. Zobacz, jak to ma pomoc techniczną (do tego wystarczy poczytać opinie), jak szeroki wybór świadczonych usług. Oczywiście, istotną rolę odgrywają ceny usług, dlatego oceniaj wszystko kompleksowo. Warto również zauważyć, że wielu dostawców hostingu oferują możliwość wyboru CMS opłatą lub bezpłatnie. To ułatwi ci zadanie.
3
Uważnie spojrzeć na przykłady stron internetowych, które działają w taki czy inny CMS. Musisz zdecydować, jaki system zarządzania usługą internetową pasuje do ciebie najlepiej. Bo niektóre z nich są łatwe do osobistych stron internetowych, inne – dla forów, trzecie – dla sklepów internetowych. Wśród darmowych CMS można zauważyć, Joomla, WordPress, Mambo, Drupal, SilverStripe, Alfresco, a wśród płatnych – UMI.CMS, NetCat i inne.
4
Pobierz wybrany CMS, i można rozpocząć pracę na miejscu. Aby to zrobić, przejdź do zasobu za pośrednictwem panelu administracyjnego, ustaw strony internetowej według własnego uznania (zapisz logo, krótki opis, nazwę strony internetowej, zaznacz szablon, który można wyłączyć zasobu). W sumie, nadaj strony niepowtarzalną osobowość.
5
Wypełnij internetowy zasób treści. Zapełniały jego unikalną treścią. Możesz pisać artykuły samodzielnie kupować gotowe na sms-y giełdach lub zamówić tworzenie tekstów copywriter.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.