Jak zrobić e-magazyn

Tworzenie elektronicznego dziennika będzie kosztować znacznie tańsze, niż odkrycie rzeczywistego publikacji. Nie będzie zależeć od poczty Rosji, ponieważ twoje pokoje będą dostarczane klientom na электронку. Ponadto, zarządzać wszystkimi procesami można będzie bez wychodzenia z domu.

Jak zrobić e-magazyn

Trzeba

  • – komputer lub laptop
  • – wyjście do internetu

Instrukcja

1
Na początek określ grupę docelową swojego elektronicznego dziennika i inne ważne parametry. Sporządź na piśmie odpowiedzi na pytania: „Jaki jest przybliżony portret mojego standardowego czytnika?”, „Jakie tematy zostaną pokryte w czasopiśmie?”, „Jak często będzie wychodzić?”. Przy tym należy pamiętać, że e-magazyn będzie interesująca przede wszystkim aktywnym użytkownikom internetu.
2
Na podstawie zapisanych informacji, wybierz nazwę dla magazynu i nazwa domeny strony internetowej twojej publikacji. Zaplanuj projekt i układ, należy oznaczyć podstawowe kategorie. Koszty pracy projektanta, верстальщика, zakup nazwy domeny i hostingu dla strony internetowej, staną się podstawowymi załącznikami na tym etapie.
3
Przed tym jak wyświetlać twoje dziecko na rynek, rozwiąż problem z autorami, które będą dostarczać ci teksty do magazynu. W przyszłości będzie można kupić artykuły na giełdach gotowego treści w internecie, albo przyciągać jako autorów samych czytelników.
4
Umieść formularz subskrypcji na twój dziennik na stronie głównej serwisu. Zazwyczaj elektroniczne dzienniki są dystrybuowane za darmo. Główny dochód będzie pochodzić od reklam zamieszczonych na stronach publikacji. Dlatego ważne jest, aby zadbać o największej liczbie członków. Pomoże ci w tym dodatkowe pozycjonowanie stron www.
5
W przyszłości umieścić na stronie archiwalne numery magazynu. To jest potrzebne do tego, aby potencjalni widzowie mieli możliwość zapoznania się z treścią dziennika. Zadbaj o reklamie publikacji na zasobach, których z nim na temat.
6
Jako formy prawnej wybierz IP, jeśli twórca czasopisma jeden, i SP. z o. o. – jeśli jest ich kilka. Z systemów opodatkowania lepiej zdecydować się na УСН z przedmiotem opodatkowania „Dochody”. W tym przypadku będziesz musiał zapłacić podatek w 6% całkowitego dochodu z potrąceniu składek emerytalnych. Zgłosić w urzędzie trzeba raz w roku.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.