Jak stosować nalewkę z papryka

Alkoholowa nalewka z papryka stanowi skuteczne ocieplenie narzędzie. Ona pobudza przemianę materii i krążenie krwi i działa pobudzająco. Dlatego перцовая nalewka dobrze sprawdza się w kosmetyce i medycynie.

Jak stosować nalewkę z papryka

Trzeba

  • – nalewka z papryka;
  • – woda;
  • – masło.

Instrukcja

1
Alkoholowa nalewka z papryka stosowany do łagodzenia stanu korzonków nerwowych, nerwobóle i миозите. Ponadto, można z niej przygotować maści rozgrzewającej do leczenia odmrożeń. Ona ma местнораздражающее i destrukcyjne, w wyniku czego zespół bólowy staje się mniej wyraźny.
2
Zwilż перцовой czasu mały kawałek tkanki lub gazy. Szybkimi ruchami wcieraj płyn w bolesne miejsce. Jak tylko poczujesz pieczenie i widać lekkie zaczerwienienie skóry, należy przerwać zabieg. Укутайте szalikiem miejsce, gdzie namalowane nalewka z papryka. Nie zdejmuj go w ciągu 20 minut. Jeśli poczujesz silne pieczenie przed czasem, spłukać nalewka z zimną wodą. W przyszłości używaj jej w разведенном postaci (proporcje wody i nalewki 1:1).
3
Nieskuteczność zabiegu zrób kompres. Saturate gazy nalewka z papryka i dołączyć ją do болезненному miejsca. Z góry przykryć folią i zabezpieczyć opatrunek bandażem. Trzymaj go w ciągu 10 minut, po czym obficie spłukać miejsce stosowania nalewki wodą.
4
Wymieszać łyżeczkę nalewki alkoholu papryka 100 g masła. Maść wgnieć w обмороженное miejsce i укутайте go. Zmyć po pół godziny.
5
W celu przyspieszenia wzrostu włosów wcieraj w skórę głowy nalewka z papryka. Nie spłukiwać ją tak długo, aż poczujesz нестерпимое pieczenie. Przed wykonaniem zabiegu 2-3 razy w tygodniu. W przypadku nadwrażliwości skóry użyj rozcieńczającą nalewki.
Należy zwrócić uwagę
Nalewka z papryka nie można używać w przypadku naruszenia integralności skóry. Również ocieplenie procedury są przeciwwskazane w podwyższonej temperaturze.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *