Jak sprawdzić saldo na „Скайлинке”

Korzystać z „Скайлинком” można wszędzie tam, gdzie jest zasięg tego operatora. Dla dostępu jest potrzebna karta sim, za pomocą której abonent otrzymuje możliwość korzystania z połączeniem z internetem. Ale należy stale monitorować stan swojego konta osobistego, inaczej przy ujemnym bilansie konto zostanie zablokowane.

Jak sprawdzić saldo na

Instrukcja

1
Specjalnie dla zarządzania usługami w sieci „Скайлинк” istnieje skrytki portal SkyPoint. Kliknij na link http://www.skypoint.ru/. Tam pojawi się formularz do wpisania loginu i hasła. Po zalogowaniu się można nie tylko łatwo sprawdzić stan konta abonenckiego, ale i korzystać z wszystkich funkcji konta osobistego użytkownika „Скайлинк”.
2
Aby po prostu nauczyć się równowagi, ale nie logować się w systemie, wpisz swój numer telefonu w polu do wpisania loginu. W tym przypadku, można natychmiast zobaczyć informacje o stanie konta.
3
Dla systemu operacyjnego Windows do systemu SkyPoint istnieje program-klient. Można go pobrać w tym samym miejscu. Po prawej stronie formularza logowania, pojawi się małe pole, w którym przedstawiono możliwości systemu „СкайПоинт”. W samym ostatnim punkcie umieszczony jest link, z którego można pobrać program SkyBalance. Ona pozwoli ci być zawsze na bieżąco z tym, jaka kwota pozostała na rachunku osobistym.
4
Sprawdzić saldo można, dzwoniąc pod specjalny numer. Wpisz swój numer w sieci „Скайлинк” 555, a następnie 1 i jeszcze raz 1. Można прослушаете informacje o saldzie. Wpisując 555, można również posłuchać menu głosowe. Poruszając się po niego, można skonfigurować korzystanie z usług świadczonych przez operatora.
Porada
Скайлинк pozwala zasilić saldo na kilka sposobów, jeśli występuje taka potrzeba. Możesz umieścić odpowiednią kwotę na konto w biurach obsługi, salonach i sklepach związku. Z „Скайлинком” pracują praktycznie wszystkie terminale do przyjmowania płatności. Można doładować konto za pomocą karty kredytowej, w tym i przez bankomat. Operator działa również internet-portmonetki systemów „Yandex.Pieniądze” i „Webmoney”. Jeśli nie masz możliwości zasilić konto, można skorzystać z „obiecany płatność”.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.