Jak sprawdzić kody promocyjne

Kody promocyjne są dostępne dla określonych kategorii uczestników tego czy innego systemu, zwykle stanowią one dla nich dostęp do zniżek lub innych dodatkowych korzyści. Aby je uzyskać, należy odzyskać dostęp do konta.

Jak sprawdzić kody promocyjne

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Przypomnijcie sobie dane, które są używane do logowania na stronie internetowej, oferujący kody promocyjne. Nazwa użytkownika i hasło mogą być zapisane w pamięci twojej przeglądarki, jeśli ta funkcja została włączona w komputerze. Należy pamiętać, że konto z czasem może stać się nieaktywne zdarza się, jeśli użytkownik przez dłuższy czas nie pojawiał się w sieci. Dlatego przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać rzadko używane witryny, jeśli nadal są potrzebne rejestracji na nich.
2
W celu uzyskania dostępu do konta odzyskaj login i hasło, przy pomocy specjalnego formularza, który można większością zasobów. Tutaj potrzebny jest dostęp do elektronicznej skrzynki pocztowej podany podczas rejestracji. Zazwyczaj system po wpisaniu adresu wysyła list, w którym znajdują się dane do logowania lub odniesienie do odzyskiwania dostępu za pomocą wprowadzania nowego hasła dla danego loginu.
3
Aby na bieżąco otrzymywał informacje na temat promo kodów, dowiedz się o możliwości informowania uczestników systemu za pomocą maili na skrzynkę e-mail lub za pomocą SMS-ów. Bądź szczególnie ostrożny podczas powiązanie numeru telefonu komórkowego do kont, ponieważ często bazy danych użytkowników określonych witryn są używane w celu oszustwa dla połączeń płatnych usług.
4
Podczas korzystania z niektórych serwisów, oferujących kody promocyjne, należy używać wyłącznie prawdziwe informacje o sobie i nie wpisuj jako imię i nazwisko różne nicki i aliasy. Podczas rejestracji na określonych zasobach również należy zachować ostrożność i upewnić się, że zamieszczone przez użytkownika informacje są poufne i nie będą ujawniane. Staraj się stosować do takich miejsc prywatne specjalnie utworzony adres e-mail i chroń swój pokój od podłączenia dodatkowych płatnych usług bez twojej zgody.
Porada
Zarejestruj się na różnych stronach internetowych pod jednym i tym samym loginem. Tak go będzie łatwiejsze do zapamiętania.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.