Jak sprawdzić przynależność pokoje

O przynależności numeru telefonu danego operatora sieci mówią pierwsze trzy cyfry, następujące po kodzie kraju, także który jest identyfikatorem. To jest charakterystyczne dla numerów telefonów wszystkich krajów i operatorów.

Jak sprawdzić przynależność pokoje

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Aby określić przynależność pokoje któreś kraju, spójrz na pierwszą cyfrę, klucząc po plus. Następnie otwórz w internecie tabeli numery kierunkowe krajów, np.: http://www.hella.ru/code/codeworld.htm, http://www.telcode.ru/intercod/ lub http://code.agava.ru/. W podobny sposób można dowiedzieć się o bardziej szczegółowe terytorialnej przynależności.
2
Jeśli chcesz dowiedzieć się przynależność numeru telefonu komórkowego dowolnego operatora sieci komórkowej, wykonaj wyszukiwanie w internecie, użyj do tego trzy cyfry, idące za identyfikatorem kraju. Możesz również dowiedzieć się to zespolone lub na oficjalnej stronie internetowej operatora.
3
Skorzystaj z zasobem http://www.numberingplans.com/?page=analysis w celu ustalenia dokładnych informacji o lokalizacji interesującego cię abonenta. W lewej części menu wybierz opcję Number Analysis Tool, po czym przejdź do weryfikacji numeru telefonu w otwartym oknie.
4
Wpisz numer w formacie międzynarodowym, biorąc pod uwagę zasady: pierwszy jest kod kraju ze znakiem plus przed nim, za nim trzycyfrowy kod. Jeśli kod miasta czterocyfrowy, nadal wprowadź trzycyfrowy numer. Oni wszyscy są wprowadzane przez dash.
5
Następnie wprowadź jednym liczbą pozostałe cyfry. Naciśnij klawisz Enter i poczekaj na wyświetlenie wyników. Należy pamiętać, że dotyczy to numerów telefonów stacjonarnych, jak i mobilnych.
6
Sprawdź informacje na poniższej stronie, tam będzie wyświetlany przynależność pokoje kraju, mieście, regionie, operator i tak dalej. W przypadku nieprawidłowego wprowadzenia rezultaty pojawiać się nie będą. Usługa ta jest bezpłatna, więc nie używaj alternatywnego płatnej pomocy w celu wyjaśnienia tych informacji w przyszłości (charakterystyczne dla niektórych stron).
Porada
Bądź bliżej z materiału odniesienia stronami.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *