Jak sprawdzić, gdzie znajduje się abonent

Niektórzy rosyjscy operatorzy („MTS”, „Megafon” i „Beeline”) oferują swoim klientom skorzystać z usługi wyszukiwania innych osób. Wystarczy tylko wybrać specjalny numer, i będzie można dowiedzieć się miejsce pobytu człowieka na jego telefon komórkowy.

Jak sprawdzić, gdzie znajduje się abonent

Instrukcja

1
Usługa oferowana przez operatora sieci komórkowej „MTS”, nazywa się „Lokator”. To pozwala szybko określić położenie rozmówcy krótszej numer 6677. Warto zauważyć, że pokój jest dostępny przez całą dobę. Jednak przed tym, jak skorzystać z usługi, należy aktywować ją w już podany numer. Po tym zabiegu od razu można wysłać zapytanie na wyszukiwanie. Dla wszystkich klientów firmy korzystanie z „Lokalizatora” i jego połączenie całkowicie bezpłatne.
2
Operator „Megafon” oferuje również usługę, jednak, może być dwóch rodzajów. Jeden z nich przeznaczony jest tylko dla określonego kręgu osób, a mianowicie dla dzieci i ich rodziców. Oto plany taryfowe, w których klienci mogą podłączyć „Lokator” pierwszego rodzaju: „Smeshariki” i „Ring-Ding”. Należy zwrócić uwagę na to, że operator może w każdej chwili zmienić warunki świadczenia tej usługi, w tym i zmienić listę tych taryf. W celu uzyskania aktualnych informacji warto zwrócić się na oficjalnej stronie firmy „Megafon”.
3
Usługa drugiego rodzaju jest dostępna dla wszystkich abonentów operatora, bez wyjątku, ten „Lokator” jest dostępny na wszystkich planach taryfowych. Ale przed tym, jak skorzystać z usługi, najpierw podłącz ją. Do tego „Megafon” stworzył stronę locator.megafon.ru. Na nim można wypełnić wniosek i wysłać go operatorowi. Jak tylko dostanie i przetwarza zapytanie na telefon trafi wiadomość sms, w którym będzie znajdować się wszystkie potrzebne ci informacje o lokalizacji innej osoby.
4
Abonenci „Билайна” też mogą skorzystać z lokalizatora. Do tego im trzeba wysłać na podany numer 684 wiadomość sms. W jego treści należy podać łacińską literę L. Cena każdego zapytania abonenta można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej operatora.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.