Jak splot warkocze z 6 pasm

Główną ozdobą kobiety zawsze były długie włosy. Szczególnie, jeśli są one ułożone w ciekawą fryzurę. Najprostszym sposobem układania – oplatania włosy w warkocz. Istnieje kilka oryginalnych gatunków warkocze, z których jeden jest oplot z 6 pasm.

Jak splot warkocze z 6 pasm

Instrukcja

1
Dokładnie распутайте szczotką włosy od nasady w dół, зачесав całą masę temu. W potylicznej części głowy podziel włosy palce rąk lub długim зубцом grzebienie na sześć pasm i shareware je ponumeruj (od lewej do prawej): pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta. Jeśli trenujesz na głowie manekina, dla wygody weź sześć nici w różnych kolorach. Wszystkie pasma zrób jednakowej grubości, wtedy kosa będzie czysty i gładki. Splot odbywać się będzie w kilku etapach. Głównym będzie przeplatanie pierwszej, drugiej i trzeciej partii.
2
Weź pierwszy kosmyk i umieścić ją na kolejną (drugą). To samo pasmo (pierwszej) poprowadzić pod trzeciej, dalej na czwartym, znowu w dół pod piątą i ostatnią szóstą pasmo poprowadzić pod pierwszą. Śledzenie pasma przypomina wyplatanie koszy z prętów.
3
Drugi etap zacznij od układania drugiej nici w opisany powyżej sposób, w tym skręcanie przemian drugą z trzeciej na górze pasma, dalej poprowadzić pod czwartej, piątej góry, dalej pod szóstą, w końcu pod drugą poprowadzić pierwszą nić.
4
Umieść trzecią pasmo od góry do czwartego, przesuń pod piątej, nałóż na szóstą, poprowadzić koniec nici pod pierwszą i drugą przesuń pod trzeciej. W końcu drugiego i trzeciego etapów przeplatanie powinno wyglądać w określony sposób: końcówki nici różnią się w prawej i lewej strony po trzy sztuki w każdą stronę.
5
Dalej skręcanie nici, na przemian etapy od pierwszego do trzeciego, do końca. Następnie wkręć warkocz elastyczną gumką lub pięknej barrette.
6
Ten rodzaj warkocze można użyć jako dekoracji gładkiej fryzury, заплетая ją na bocznej części głowy. Aby uzyskać ciasne warkocze weź cienkie pasma w procesie splot dociągać je w dół. Należy zachować równomierne naprężenie na całej długości włosów. Słabo заплетенная kosa ładnie wygląda na gęstych włosach lub jeśli jest wykonana z szerokich pasm.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *