Jak śledzić USPS w Rosji

USPS (United States Postal Service) – jest to operator usług pocztowych, działający na terenie USA. Często w tym usług pocztowych korzystają nadawcy ze Stanów Zjednoczonych, w tym dostarczyć paczkę, jak można w różnych zjednoczone, jak i w innych krajach. Terminy i koszty dostawy zależą od rodzaju pocztowe usługi, wielkości paczki i kraju, do którego wysyłana jest przesyłka.

Jak śledzić USPS w Rosji

Trzeba

  • Komputer podłączony do sieci internet.

Instrukcja

1
Dowiedz się twój numer przesyłki od nadawcy zamówienia. Jeśli kupiłeś towar na jednej z aukcji internetowych, takich jak eBay, spróbuj otworzyć kartę Order details, w którym będą wyświetlane informacje o zamawianiu: szczegóły płatności, adres wysyłki, itp. Numer przesyłki może być wymieniony pod nagłówkiem Shipment details. Czasami w takich systemach jest osobne pole Tracking number, który jest wypełniony przez nadawcę. Pokój jest zbiorem cyfr i wielkich wielkich liter alfabetu łacińskiego, tylko musi być 13 znaków (4 litery i 9 cyfr).
2
Ponieważ USPS działa na terenie USA, wszystko, co dzieje się z paczką, będzie się pojawiać na oficjalnej stronie usługi pocztowej. Przejdź na stronę główną i wybierz opcję Track & Potwierdź w menu, znajdującym się w lewej części strony. Otworzy się okno, w którym należy wprowadzić numer przesyłki (What ’ s your label (or receipt) number?).
3
Wprowadź numer i naciśnij przycisk Find, znajdujący się poniżej. Dalej pojawi się okno z informacją o statusie przesyłki (Your Item ’ s Status), gdzie będą widoczne ostatnio w obecnym czasie ruch przesyłki na terenie USA, z podaniem daty i dokładnego czasu. Kliknij na przycisk See Details, aby zobaczyć wszystkie operacje, które były produkowane z paczką. Pojawi się tabela, w której można zobaczyć wszystkie statusy przesyłki.
4
przesyłek, które otrzymasz Pocztą Rosji. Aby to zrobić, trzeba wpisać numer przesyłki bez spacji w polu „Kod identyfikatora” i nacisnąć przycisk „Znajdź”. Na dole pojawi się tabela wyników wyszukiwania, w którym będzie również informacje o wszystkich operacjach, które były produkowane z przesyłką, na przykład „Przyjazd w ММПО”, „Eksport”, itp.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.