Jak skrócić nogi

Piękne buty i ubrania są w stanie na wszystko: nadać figurze smukłości, zwiększyć wzrost, nogi szczuplejsze, dłuższe, lub odwrotnie, skrócić. Prawidłowo dobrana odzież i obuwie może podkreślić zalety figury, nawet jeśli są one nieznaczne. Zresztą, zawsze można harmonijnie uzupełniać swój wizerunek i uniknąć podobnych błędów.

Jak skrócić nogi

Trzeba

  • – buty na niskim obcasie;
  • – krótkie spodnie i dżinsy;
  • – szorty i spódnice do kolan.

Instrukcja

1
Aby zrobić nogi krótsze, bez uciekania się do operacji, wybrać buty i ubrania, które podkreślają walory twojej figury i ukrywającą jej wady.
2
„Nogi od uszu” mogą przynieść wiele kłopotów, ponieważ oni nie są proporcjonalne w stosunku do figury. Szorty i spódnice w stylu sportowym o długości do kolan sprawiają, że wizualnie jest krótszy. Nie kupuj bujnych, długich spódnic – to tylko ухудшите swoją pozycję.
3
Wybierz sobie dżinsy i spodnie z obniżonym stanem, które pomogą ci zrobić postać bardziej proporcjonalne. Uważaj, aby twoje ubrania były eleganckie, w przeciwnym razie będziesz wyglądać niedbale.
4
Pamiętaj, że każda część buta (haft, pasek) w obszarze kostki przerywa linię stopy, w wyniku czego, to wydaje się krótka. Dlatego, jeśli chcesz ukryć długość swoich nóg, śmiało wybierajcie botki lub kozaki z podobnym stylu.
5
W niskich temperaturach elastyczne buty do kolan, obcisłe nogę – to zwycięski wariant dla ciebie. Jednak takie buty trzeba nosić tylko z dziewczynkami. Należy pamiętać, że buty na grubej platformie nie pasuje do kobiety ani z krótkimi nogami, ani długie. Ważne, aby wybrać odpowiednią grubość i wysokość obcasa.
6
Zapomnij o wysokich, cienkich szpilkach, jeśli chcesz, aby twoje nogi wyglądały na krótsze, niż jest w rzeczywistości. Buty bez obcasa określają długość odzieży. Do takich butów pasują krótkie dżinsy (do kostki), spódnice i sukienki powyżej kolana.
7
Mokasyny doskonale nadaje się pod sportową, i pod klasyczną odzież. Buty wygodne, świetnie wygląda i z kobietami, i ze spodniami. Kup model z paskami – noga powinna być dobrze nieruchomą. W przeciwnym razie istnieje ryzyko otrzymania zwichnięcie stawu skokowego lub zwichnięcia, nawet jeśli nosisz buty na 1, 5 centymetrowym obcasie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.