Jak ukryć chude nogi

Przedstawicielki płci pięknej zawsze znajdą wady we własnym wyglądzie. Jedni marzą, aby schudnąć, inni – zdobyć kobiece kształty. Zdaniem wielu pań, chude nogi nie są wadą, a oni chętnie je pokazują. Ale jeśli postanowił ukryć zbyt cienkie kończyny, pomoże ci właściwy dobór odzieży.

Jak ukryć chude nogi

Trzeba

  • – getry lub jasne rajstopy;
  • – jasne spodnie i dżinsy;
  • – buty;
  • – długie tuniki i sukienki.

Instrukcja

1
Kobiety szczupłe nogi nadają się grube rajstopy jasnych, ciepłych kolorach. Jeśli twój wzrost powyżej średniej, duży rysunek na wyrobach pończoszniczych wizualnie nogi pełniejsze. Ale taki wzór przy małym wzroście może sprawić, że jeszcze mniej. W zimnych porach roku oni pomogą ciepłe getry luzem dzianiny.
2
Pasować jasne białe spodnie, o których marzą posiadaczka bardziej pełnych nóg. Nie przegap okazji, aby zaprezentować eleganckie cienkie kostki, krótkie jasne spodnie z dużym nadrukiem będą siedzieć na ciebie, po prostu cudownie.
3
Śmiało nosić klasyczne spodnie i dżinsy. Spodnie-trąbki i dżinsy skinny wybieraj z rozwagą – nogi dobrej formy to wcale nie boli, ale to tylko podkreślą krzywiznę, jeśli jest obecny. Wybierając dżinsy, spróbuj jasne modelu z efektem zużycia, są one doskonale ukrywają худобу nogi i nadają odpowiednią ilość miejsca. Pomogą ci i teksturowane tkaniny, spodnie z aksamitu nie dadzą i cienia na szczupłość nóg. Można nosić jasne гамаши i wełniane spodnie z штрипками, w nich nogi stają się normalną kompletność, całkowicie ukrywając худобу.
4
Długie tuniki, sukienki i spódnice w stylu etnicznym daje smak i ukryć cienkie nogi. Kombinezon ze spodniami klosz też nie okażą się zbędne w szafie. Modne spodnie i алладины doskonale ukrywają, jak niechcianą kompletność, jak i худобу nóg.
5
Od wczesnej jesieni, nosić buty. W połączeniu z odpowiednim ubraniem oni ukryć swoje chude nogi. Należy zwrócić uwagę na jasne i miękkie materiały, z których wykonane buty. Z pomocą takich butów uda ci się nadać cienkie nogi pożądanej objętości. Idealne dla ciebie będą zamszowe buty z kolorami, są „olśnić” właśnie tę formę nóg, które chcesz zobaczyć.
6
Nie wybieraj zbyt szerokie buty, będą brzydko „spędzać czas” na nogach. Trudno będzie dobrać buty dokładnie na nodze, ale getry oni pomogą tobie i w tym przypadku. Modne buty-rury z grubymi вязаными гольфами pozwoli ci na stylowym i ukryć chude nogi. Długość голенищ wybrać nieco poniżej kolana, do kolan i wyżej.
7
Duża ilość okuć i jasny kolor butów tylko przyciągną uwagę do stóp, więc bez przesady z takimi modelami. Ale buty, prisborennye w kostce, złudzenie nóżek normalnej kompletności, ukrywając худобу. Już od kilku sezonów w modzie buty z futra topy – to też dobra opcja sucha skóra dla właścicieli zbyt cienkich nóg.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.