Jak skontaktować się z biegu „Człowiek i prawo”

Aby zadać pytanie redakcji programu „Człowiek i Prawo”, wydawanej w eter na Pierwszym kanale, można skorzystać z jednej z trzech opcji komunikacji przez internet (ze strony programu), telefonicznie lub w e-mailu (elektronicznym lub tradycyjnym).

Jak skontaktować się z transmisji

Instrukcja

1
Odwiedź oficjalną stronę programu „Człowiek i Prawo”. Przewiń stronę w dół. W dolnej części, urządzonej w szary poziomy prostokąt, pod nagłówkami sekcji należy zwrócić uwagę na link „E-formularz dla sprzężenia zwrotnego”. Ona znajduje się w prawej części prostokąta, wydrukowane drobnym drukiem. Kliknij na link.
2
Na wyświetlonej stronie wybierz tematykę twojego przesłania. Jeśli chcesz skontaktować się w biegu ze swoim problemem, trzeba kliknąć „środek Prawny Człowiek i Prawo”. W specjalnych polach pozostaw informacje o sobie i swoim adresie e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Zadaj pytanie lub napisz wiadomość w wyznaczonym polu. Pod nim widać nieskomplikowany przykład, odpowiedź napisz cyframi, to swoisty kod bezpieczeństwa. Odpowiedź zostanie przesłany na twój adres e-mail.
3
Napisz list w formie papierowej i prześlij go na adres programy: 127055, Moskwa, Бутырский napędowy, d. 68. W mailu podaj swoje dane kontaktowe, adres, telefon i e-mail, gdzie redakcja transmisji mogła wysłać odpowiedź. Można również dołączyć do e-maila, materiały wideo lub audio i wysłać na adres redakcji paczkę..
4
Napisz wiadomość e-mail z własnej skrzynki e-mail. Prześlij go na adres [email protected], w temacie wiadomości koniecznie należy podać punkt, do którego odnosi się wasze nawrócenie. Odpowiedzi na twój list przyjdzie w ciągu tygodnia.
5
Zadzwoń w środek Prawny „Człowiek i prawo” przez telefon 495-646-06-97. Pracownicy centrum odpowiedzą na twoje pytania i udzielą komentarzy na interesujący cię temat, możesz również uzyskać poradę prawnika. Można również zwrócić się do ośrodka Informacyjno-prawnej portal pod tym samym numerem telefonu, po prostu przesuń aparat telefoniczny w wybieranie tonowe i naciśnij „4”.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *