Jak zwrócić się do ONZ

Aby napisać apel do Organizacji Narodów Zjednoczonych, można skorzystać ze specjalnego formularza na oficjalnej stronie ONZ, wyślij e-maila na mail lub napisać ze swojej skrzynki e-mail.

Jak zwrócić się do ONZ

Instrukcja

1
Odwiedź oficjalną stronę Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby uzyskać dostęp do sekretarza generalnego w specjalnie przygotowanej formie. Wybierz język na ekranie powitalnym. Kliknij na napis „Welcome”, ponieważ w każdym przypadku z rosyjskiej strony do pisania tekstu orędzia musiał przejść na angielski. Przewiń stronę w dół, w poziomym menu na samym dole znajduje się przycisk Contact us, kliknij na nią.
2
Wypełnij formularz wniosku do sekretarza generalnego ONZ w wyświetlonej stronie. Wybierz temat orędzia z dwóch opcji: Questions on the United Nations Website (pytania w treści strony ONZ) lub General Questions and Comments (ogólne pytania i komentarze).
3
Zostaw swój adres e-mail w osobnym oknie, na ten pocztową przyjdzie odpowiedź sekretarza generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych na twoje pytanie. Napisz temat wiadomości w polu Subject.
4
Napisz apel do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Można korzystać zarówno rosyjskim, jak i angielskim. Naciśnij przycisk Send, znajdujący się pod polem do wpisywania tekstu orędzia.
5
Sporządź list na papierze. Wprowadź informacje kontaktowe w treści orędzia, aby pracownicy Organizacji Narodów Zjednoczonych może wysłać odpowiedź na adres domowy.
6
Kup kopertę, nadaje się do wysyłki w Stany zjednoczone. Prześlij maila na adres:The United NationsThe United Nations Works ProgramsDepartment of Public InformationRoom S-955New York, NY 10017.Odpowiedzi na twój list przyjdzie około dwa miesiące. Czas oczekiwania można skrócić, jeśli wysłać list pocztą lotniczą i włożyć w niego artykuł kopertę z naklejane towarowymi do odpowiedzi.
7
Napisz e-mail ze swojego konta. Prześlij go na adres [email protected], w temacie wiadomości należy podać, jakich problemów dotyczy.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *