Jak rządzić brzytwę

Edycja nie ostrzy ostrza, a wyrównuje ostrze metalowe maszynki do golenia. Regularna edycja pozwoli бритве dłużej zachować dobrą jakość pracy. Stosować brzytwę może nie wszystkie, ale ta umiejętność może się przydać w życiu.

Jak rządzić brzytwę

Trzeba

  • – pasek do edycji;
  • – tkaniny;
  • – мелкодисперсная pasta ścierna.

Instrukcja

1
Znajdź odpowiedni pasek, aby proces zmiany był bardziej wygodne i efektywne. Dla początkujących nadaje się najtańsze lub stary i niepotrzebny pas. Неосторожными i неумелыми działań, wiele scrabble i cią powierzchnia pasa, wprawiając go w ruinę.
2
Skorzystaj specjalnymi paskami ze skóry wołowej lub rosyjskiej skóry, kiedy натренируетесь na prostym ramię i opanować cały proces edycji niebezpiecznej maszynki do golenia. Юфть miękki materiał, dlatego proces pracy na niej jest bardziej komfortowe i owocny. Podkładki do prostowania weź dowolny.
3
Kup specjalną pastę. Dla golarki ze stali węglowej odpowiednia pasta jest koloru żółtego, a do tego ona dba o powierzchni pasa z rosyjskiej skóry. Żółtą pastę można zastąpić białym lub czarnym ołówkiem z makaronu, który zazwyczaj jest w pakiecie razem z czerwonym ołówkiem.
4
Ostrza ze stali nierdzewnej weź czerwoną pastę. Ona jest przeznaczony bardziej oszczędnie, gdy będziesz rządzić maszynkę z tego materiału. Wystarczy jeden stosowania raz na pół roku. Poproś o poradę w sklepie lub obejrzysz instrukcję dostarczone do бритве lub пастам.
5
Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów, przystąpić do procesu edycji. Zajmować się nią najlepiej przed każdym goleniem, a nie po nim. W przeciwnym razie masz szansę uszkodzić ostrze maszynki do golenia.
6
Przygotuj отрез materiału. Najczęściej rządzą tylko za pomocą paska, ale zgodnie z zasadami najpierw trzeba skorzystać z tkaniną. Jeśli zdecydujesz się wziąć len, należy zetrzeć go zwykłą kredą. W tym przypadku kreda będzie służyć drobnym абразивом. Na tkaniny z pozostałych włókien nic nie nakładać.
7
Mocno napiąć tkanki. Weź maszynkę podudzie lub długopis, twoje palce nie powinny dotykać ostrza. Umieść brzytwę na tkaninę tak, aby ostrze w całości leżało na powierzchni materiału, a głupia część ostrza była lekko podniesiona. Poprowadź brzytwę na tkanki ostrą częścią do tyłu. Gdy dotrzesz do krawędzi materiału, obróć ostrze. Przesuwaj maszynkę w ten sposób 15 razy.
8
Wykonaj edycję niebezpiecznej maszynki skórzanym paskiem, należy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku szmatką. Tylko pas należy posmarować pastą, a ostrze spędzić 50 razy w dwóch kierunkach.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.